Polska

PO nie odpowie na spoty PiS

Polska

Komorowski: Nie będziemy odpowiadać na spoty PiS
TVN24Komorowski: Nie będziemy odpowiadać na spoty PiS

- Nie będziemy odpowiadać na spoty PiS-u. W wystarczający sposób zrobił to Szymon Majewski. PiS sam skazał się na polityczną satyrę - stwiedził w TVN24 marszałek Sejmu Bronisław Komorowski.

Polityk PO nawiązał w ten sposób do zaprezentowanego w programie „Szymon Majewski Show” spotu „Wódka czyni cuda (kolego)”. Na tle historii o zaglądaniu do kieliszka w dobie kryzysu, przypomniano głośne, alkoholowe wpadki polityków PiS: Karola Karskiego, Elżbiety Kruk i Marka Łatasa.

– Jest świetnym, i bardzo dowcipny – zachwycał się Komorowski. – PiS pada ofiarą własny ciągot do radykalnego przerysowywania i czepia się ludzi – dodał.

Jego zdaniem, jeśli już PiS idzie w kierunku kabaretu politycznego, to niech zatrudni fachowców. – PiS sięga po spoty, bo zwątpił w swoją wcześniejszą decyzję o wyciszeniu. Ciągnie wilka do lasu: PiS wraca więc do polityki inwektyw - skwitował marszałek Sejmu.

PiS wyprodukowało do tej pory dwa spoty. Za część treści z pierwszego z nich po wyroku sądowym musi przeprosić PO, w drugim nie ma ostrej krytyki politycznych konkurentów, jest przypomnienie występów Janusza Palikota, i m.in. tego, jak pije wódkę z premierem Donaldem Tuskiem.

mac/sk

Źródło: tvn24

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości