PiS wyśmiewa PO w nowym spocie

PiS wyśmiewa Platformę Obywatwelską w nowym spocie wyborczym
PiS wyśmiewa Platformę Obywatwelską w nowym spocie wyborczym
TVN24
TVN24PiS wyśmiewa Platformę Obywatwelską w nowym spocie wyborczym

Brak programu, kopiowanie pomysłów partii rządzącej, lider którego nie chcą zaprosić do debaty - PiS w najnowszym spocie z cyklu "Mordo ty moja" wyśmiewa kampanię wyborczą PO.

- To ostatni z serii spotów fabularnych – mówił podczas prezentacji reklamówki poseł PiS Tomasz Dudziński.

PiS nawiązuje w nim m.in. do tego, że Donald Tusk nie dostał zaproszenia do debaty z Jarosławem Kaczyńskim, ani z Aleksandrem Kwaśniewskim. Odnosi się też do reklamówki PO nawiązującej do rozmowy telefonicznej Ryszarda Krauze z Lechem Kaczyńskim. Przedstawiono w niej biznesmena, który w trakcie akcji tajnych służb telefonuje do prezydenta. Sugerowano, że po tej interwencji, prezydent nakazał wstrzymać akcję.

W najnowszym spocie PiS widzimy pokój, w nim sztabowcy Partii Opozycyjnej. Pada hasło:„Nasza kampania wyborcza musi być rzeczowa”. I pojawiają się pomysły – za każdym razem, jak udowadniają autorzy spotu, kiepskie. – Pokażmy nasz program. Bezsensu – stwierdza jeden ze sztabowców, ostentacyjnie odrzucając kilka kartek papieru.

- To może nasz lider wystąpi – proponuje drugi. Pozostali sztabowcy reagują śmiechem: - Przecież nawet do debaty go nie chcą.

- Dowalmy PiS-owi... Może tym? – proponuje inny sztabowiec. Przy stole pojawia się kot Sylwester - pluszak znany z występów w reklamówkach PiS i PO podczas poprzedniej kampanii wyborczej.

- Zerżnijmy ich reklamówki wyborcze, weźmiemy ich aktorów – rzucają sztabowcy.

I zaatakujemy prezydenta – dodają.

- Ale to nieprawda - zastrzega jeden z mężczyzn, przeglądając stos kartek.

- Ludzie to kupią? – zastanawia się inny. - Mordo ty moja – poklepuje go znacząco po plecach kolega.

Na końcu pada hasło: „Nie mają pomysły na kampanię, nie mają pomysłu na rządzenie

Źródło: tvn24.pl, TVN24, PAP

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości