Tragiczne zderzenie z ciężarówką. Nie żyje dwoje dzieci

TVN24 | Polska

Aktualizacja:
Autor:
MAK
Źródło:
PAP/TVN24
Dwoje dzieci zginęło po zderzeniu seata z samochodem ciężarowymTVN24
wideo 2/2
TVN24WYPADEK OSTROMECZYN setka policja

41-letnia kobieta kierująca seatem zderzyła się z nadjeżdżającym z przeciwnego kierunku samochodem ciężarowym – informuje policja. Kobieta jechała z czworgiem swoich dzieci, dwoje z nich zginęło na miejscu. Przyczyny zdarzenia wyjaśnia Prokuratura Rejonowa w Siedlcach.

Do tragicznego wypadku doszło w sobotę około godziny 8.30 na drodze powiatowej w miejscowości Ostromęczyn w powiecie łosickim. Jak informuje policja, 41-letnia kobieta kierująca samochodem na zakręcie zderzyła się czołowo z jadącym prawidłowo autem ciężarowym.

- Kierująca samochodem marki seat 41-letnia kobieta, podróżująca ze swoimi dziećmi, prawdopodobnie wpadła w poślizg i zderzyła się z nadjeżdżającym z przeciwnego kierunku samochodem ciężarowym - mówi młodszy aspirant Nina Zaniewicz z Komendy Powiatowej Policji w Łosicach.

Dodaje, że 41-latka jechała z czworgiem dzieci, dwoje z nich (w wieku 8 i 15 lat) zginęło na miejscu. Kobieta, dziecko w wieku 12 lat i 19-latek trafili do szpitali w Łosicach i Siedlcach.

- Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Nie odnieśli poważnych obrażeń. Przybywają w szpitalu na obserwacji – mówi Zaniewicz.

Do tragicznego wypadku doszło w miejscowości OstromęczynTVN24

Starostwo oferuje pomoc rodzinie

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE >>>

Starostwo Powiatowe w Łosicach uruchomiło działania w celu wsparcia rodziny dotkniętej tragedią – chodzi między innymi o pomoc psychologiczną.

Przyczyny wypadku ustala Prokuratura Rejonowa w Siedlcach.

W wypadku zginęło dwoje dzieciTVN24

Autor:MAK

Źródło: PAP/TVN24

Źródło zdjęcia głównego: TVN24