Wymusiła pierwszeństwo i zderzyła się z autem dostawczym. Zniszczone nie tylko samochody

Polska

Po zderzeniu samochody uszkodziły budynek, kiosk i sygnalizator świetlny policja warmińsko-mazurska
wideo 2/6

Młoda kobieta prowadząca audi, na skrzyżowaniu nie ustąpiła pierwszeństwa kierowcy samochodu dostawczego - wynika ze wstępnych ustaleń policji. W wyniku zderzenia aut doszło też do uszkodzenia elewacji budynku, kiosku i sygnalizatora świetlnego. 21-latka i pasażer audi trafili do szpitala. Policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdy. Zderzenie nagrał miejski monitoring.

Do groźnej drogowej sytuacji doszło w czwartek rano na skrzyżowaniu ulic Dworcowej i Kołobrzeskiej w Olsztynie. Ze wstępnych ustaleń policjantów, którzy dotarli na miejsce wynika, że 21-letnia kobieta kierująca osobowym audi nie ustąpiła pierwszeństwa i uderzyła w dostawczego mercedesa, za którego kierownicą siedział 54-letni mężczyzna.

Zniszczone auta, kiosk i sygnalizator

- W wyniku zdarzenia został uszkodzone oba pojazdy, elewacja pobliskiego budynku, stojący obok kiosk oraz sygnalizator świetlny. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierowcy byli trzeźwi – poinformował Tomasz Markowski, z zespołu prasowego warmińsko-mazurskiej policji.

Kierująca audi i jeden z pasażerów z obrażeniami trafili do szpitala. Olsztyńscy policjanci zatrzymali prawo jazdy 21-letniej kobiecie. Teraz wyjaśniają szczegółowo okoliczności zdarzenia.

Autor: nina/ks / Źródło: TVN24 Białystok

Źródło zdjęcia głównego: Policja warmińsko-mazurska