Polska

Ojciec Dody wystartuje do Sejmu

Polska

Reporter/East NewsPaweł Rabczewski, ojciec Dody, ma wystartować z listy PJN

Paweł Rabczewski, ojciec Dody, kulturysta i ciechanowski radny, ma być jedynką na płockiej liście PJN – pisze "Wprost"

- Propozycja jest, na 80 proc. z niej skorzystam. Do uzgodnienia pozostały nam jeszcze tylko niuanse – mówi Rabczewski. I wyjaśnia: - Chodzi o szczegóły, to nic poważnego. W sprawach programowych jest między nami pełna zgoda.

Nie zaproponowali współpracy

Zawsze mi było do nich blisko, ale nigdy nie zaproponowali mi współpracy. Pochodzę z rodziny piłsudczykowskiej i wartości patriotyczne zawsze były u mnie na pierwszym miejscu. Pod tym względem odpowiada mi też PJN. W Sejmie chciałbym się zająć sprawami ludzi najuboższych Paweł Rabczewski

W latach 70. i 80. Rabczewski trenował podnoszenie ciężarów, był kilkukrotnym medalistą mistrzostw Europy i świata. Później przerzucił się na kulturystykę.

W 2006 r. wystartował w wyborach do rady Ciechanowa. Zasiada w niej od dwóch kadencji. Jest bezpartyjny, ale przyznaje, że w przeszłości myślał o współpracy z PiS.

- Zawsze mi było do nich blisko, ale nigdy nie zaproponowali mi współpracy. Pochodzę z rodziny piłsudczykowskiej i wartości patriotyczne zawsze były u mnie na pierwszym miejscu. Pod tym względem odpowiada mi też PJN. W Sejmie chciałbym się zająć sprawami ludzi najuboższych - mówi Rabczewski.

WSZYSTKO O WYBORACH - tvn24.pl/czasdecyzji

Źródło: wprost.pl

Źródło zdjęcia głównego: Reporter/East News

Pozostałe wiadomości