Oglądaj wieczór wyborczy w TVN24 i tvn24.pl

 
TVN24Oglądaj wieczór wyborczy w TVN24 i tvn24.pl

Punktualnie o 21.45 w niedzielę ruszy wieczór wyborczy w TVN24 i tvn24.pl, a zaraz po zakończeniu ciszy wyborczej pokażemy, kto zwyciężył w wyścigu do europarlamentu, a kto okazał się wielkim przegranym. Będą sondaże, relacje z komitetów wyborczych, gorące komentarze i analizy.

W chwilę po zakończeniu ciszy wyborczej o godz. 22 na antenie TVN24 i na portalu tvn24.pl zaprezentujemy pierwsze, sondażowe wyniki eurowyborów 2009. Pokażemy, która partia zebrała najwięcej głosów w skali całego kraju i na ile mandatów może liczyć. Sprawdzimy też, którzy konkretnie kandydaci wygrywali mandat i jaka była frekwencja.

Tłum gości

Wieczór wyborczy w studiu poprowadzi Bogdan Rymanowski, a relacje na żywo z siedzib komitetów wyborczych i z Brukseli zdawać będą reporterzy TVN24. Nie zabraknie też komentarzy - o wynikach dyskutować będą m.in. politolodzy: Jadwiga Staniszkis i Ireneusz Krzemiński, dziennikarze: Dominika Wielowieyska, Tomasz Wołek, Piotr Semka i Michał Karnowski oraz politycy: Stefan Niesiołowski, Tadeusz Cymański, Ryszard Kalisz i Eugeniusz Kłopotek.

Zapraszamy do oglądania i komentowania na tvn24.pl.

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości