Polska

Ochroniarz jakich mało. Jechał na masce samochodu

Polska

Ochroniarz na masce samochodu
Kontakt 24Ochroniarz na masce samochodu

Tak poświęcającego się pracy ochroniarza chciałby mieć każdy? Gdy jeden z samochodów zamierzał wjechać na teren prywatny, mężczyzna zastawił mu drogę. I choć auto nie zatrzymało się, nie dał za wygraną - jechał dalej na jego masce. Popisał się odwagą czy głupotą?

Do nietypowej sytuacji doszło w środę w Gdyni. Na terenie jednej z firm znajduje się wewnętrzna droga, łącząca dwie ulice: Chwaszczyńską i Rdestową. Wielu kierowców traktowało ją jaką skrót i przejeżdżało przez prywatny teren.

Firma postanowiła walczyć z takimi intruzami. Postawiła szlaban i ochronę i zaczęła przepuszczać tylko firmowe auta z przepustkami.

Trasa przejazdu (Google Maps) Google Maps

Patrzył kierowcy prosto w oczy

Z zakazu tego nic sobie nie zrobił kierowca srebrnego forda. Ochroniarz postanowił jednak wypełnić swoje obowiązki najlepiej jak umie i nie odpuścił. Swoim ciałem zagrodził przejazd, ale na nic to się zdało - samochód jechał dalej, a mężczyzna wylądował na masce samochodu.

W taki sposób przemierzył kilkaset metrów patrząc kierowcy prosto w oczy. Ostatecznie kierujący zatrzymał się i odjechał.

Firma, na której terenie miało miejsce zdarzenie, nic o nim nie słyszała. Ochroniarza, który ciałem próbował powstrzymać samochód, nie było dzisiaj w pracy.

Policja w tej sprawie nie otrzymała żadnego zgłoszenia.

Źródło: TVN24, tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Kontakt 24

Pozostałe wiadomości