Nagroda magazynu "VIP" dla redakcji "Szkła kontaktowego" TVN24

Autor:
asty//rzw
Źródło:
TVN24
Nagroda magazynu "VIP" dla redakcji "Szkła kontaktowego"
Nagroda magazynu "VIP" dla redakcji "Szkła kontaktowego"
TVN24
TVN24Nagroda magazynu "VIP" dla redakcji "Szkła kontaktowego"

W dziesiątej gali organizowanej przez magazyn "VIP" nagrodzono redakcję "Szkła kontaktowego" TVN24. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele biznesu, samorządów, ochrony zdrowia i kultury. Statuetkę odebrali Tomasz Sianecki, Wojciech Zimiński i Marek Przybylik.

Nagrodą VIP-a co roku uhonorowani zostają przedstawiciele mediów, artyści i ludzie biznesu, którzy wykazali się wyjątkowym dorobkiem zawodowym. W piątek wieczorem statuetkę odebrali Tomasz Sianecki, Wojciech Zimiński i Marek Przybylik ze "Szkła Kontaktowego" TVN24.

"To widzowie współtworzą ten program"

"Ta nagroda jest ukłonem dla twórców, którzy co wieczór dostarczają widzom dawkę humoru i refleksji. Program zachwycił widzów pionierską formułą, która oddaje im głos" – ogłoszono podczas ceremonii wręczenia nagrody.

Tomasz Sianecki, Wojciech Zimiński i Marek Przybylik odebrali nagrodę dla redakcji "Szkła kontaktowego" TVN24TVN24

"To właśnie widzowie współtworzą ten program, a prowadzący i goście w studiu: dziennikarze, satyrycy i osobowości świata kultury rozmawiają o tym, co wydarzyło się w polityce, mistrzowsko puentując wpadki dnia z wprawą posługując się ironią, a niekiedy pozostawiając miejsce na niedopowiedzenie" – uzasadniono wyróżnienie.

"Jest zabawnie, choć czasem to śmiech przez łzy. Twórcom i prowadzącym należą się gratulacje, że od 2005 roku ze swadą rozprawiają się z absurdami codzienności, przyciągając wieczorem przed ekrany rzesze fanów tej formy podsumowania dnia" – dodano.

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:asty//rzw

Źródło: TVN24

Pozostałe wiadomości