"Ten materiał pokazuje, jak czystka kadrowa się odbywa"

TVN24

Aktualizacja:
Czy w Państwowych Portach Lotniczych doszło do nadużyćtvn24
wideo 2/3

Czy w Państwowych Portach Lotniczych doszło do nadużyć? W tajnym raporcie, do którego dotarli reporterzy "Superwizjera" TVN, pojawiają się informacje o poważnych nieprawidłowościach na lotnisku Chopina. Reportaż "Służby specjalne i lotnicza firma" już dziś o godzinie 20 w TVN24.

PRZECZYTAJ I OBEJRZYJ REPORTAŻ "SUPERWIZJERA" PT. "SŁUŻBY SPECJALNE I LOTNICZA FIRMA" >

Raport o sytuacji w Państwowych Portach Lotniczych powstał dwa lata temu. Dlaczego do tej pory nikt o nieprawidłowościach nie poinformował prokuratury? Jaką rolę w firmie odegrali byli agenci służb specjalnych? Reportaż Łukasza Rucińskiego i Macieja Dudy "Służby specjalne i lotnicza firma" już w sobotę w "Superwizjerze", o godzinie 20 w TVN24.

Maciej Duda o reportażu "Służby specjalne i lotnicza firma"
tvn24

"Pewne pokazanie nepotyzmu i kolesiostwa"

W sobotę o reportażu "Służby specjalne i lotnicza firma" mówił w TVN24 redaktor naczelny "Superwizjera" Jarosław Jabrzyk.

- Wielokrotnie słyszymy o tym, że po zmianie władzy dochodzi do przejęcia spółek Skarbu Państwa, gdzie ta kadra, ludzie zarządzający są wymieniani. Ten materiał pokazuje, jak taka czystka kadrowa się odbywa - powiedział. Dodał, że raport, do którego dotarli reporterzy, "jest efektem tych czystek". - Powstał już wtedy, kiedy do spółki weszli nowi ludzie i okazało się, że ci ludzie nie mają na tyle kompetencji, żeby tak strategicznym przedsiębiorstwem zarządzać - podkreślał. Dodał, że "ten reportaż to też pewne pokazanie nepotyzmu i kolesiostwa".

Jarosław Jabrzyk o reportażu "Służby specjalne i lotnicza firma"
TVN 24

Źródło: Superwizejr TVN