Nadal szukają ciała 1,5-rocznego chłopca. Zatrzymali kolejne dwie osoby

TVN24

tvn24Poszukiwania ciała dziecka trwają kolejny dzień

Policja zatrzymała kolejne dwie osoby związane ze sprawą śmierci półtorarocznego chłopca w Szczecinie - brata matki dziecka i jego konkubinę. W sobotę nadal trwają poszukiwania ciała dziecka.

Kobiecie zarzucono pomoc sprawcy przestępstwa oraz zacieranie śladów. W asyście prokuratorów i policjantów pojawiła się ona w sobotę na miejscu poszukiwań ciała chłopca. Ma ona jeszcze raz wskazać miejsce ukrycia zwłok.

Trwają czynności prokuratorskie związane z zatrzymanym mężczyzna. Być może także on zostanie doprowadzony na wizję lokalną w miejsce poszukiwania ciała.

Aresztowani

Prokuratura Okręgowa w Szczecinie prowadzi śledztwo w sprawie śmierci półtorarocznego dziecka. Informacja o jego zgonie trafiła do policji w minioną środę. Śmierć chłopca miała nastąpić pod koniec 2012 r. w Szczecinie.

W piątek do aresztu trafili 22-letnia matka dziecka i jej konkubent. 38-letni mężczyzna podejrzany jest o pobicie ze skutkiem śmiertelnym, a matce dziecka prokurator zarzucił nieudzielenie mu pomocy. Aresztowani mieszkali na terenie ogrodów działkowych. W ich pobliżu od czwartku trwają poszukiwania ciała dziecka.

Autor: mn//bgr / Źródło: tvn24.pl, TVN24, PAP