Mecz Polska-Francja. "Strefa kibica" w TVN24 i TVN24 GO

Autor:
js//rzw
Źródło:
TVN24
Grzegorz "Gabor" Jędrzejewski o grze Polaków na mundialu i szansach w meczu z Francją
Grzegorz "Gabor" Jędrzejewski o grze Polaków na mundialu i szansach w meczu z FrancjąTVN24
wideo 2/7
TVN24Grzegorz "Gabor" Jędrzejewski o grze Polaków na mundialu i szansach w meczu z Francją

Polska zagra w niedzielę po południu z Francją o ćwierćfinał mistrzostw świata w Katarze. O godzinie 14.30 w TVN24 ruszy "Strefa kibica". Goście będą typować rezultat meczu, a w przerwie i po zakończeniu spotkania skomentują na gorąco boiskowe wydarzenia.

Wśród gości "Strefy Kibica" w TVN24 będą sędzia piłkarska Karolina Bojar-Stefańska, były reprezentant Polski Tomasz Iwan, dziennikarz Edward Durda.

OGLĄDAJ STREFĘ KIBICA W TVN24 I TVN24 GO

Reprezentacja Polski zagra w 1/8 finału mundialu po raz pierwszy od 1986 roku. Biało-Czerwoni zajęli drugie miejsce w grupie C, wyprzedzając Meksyk i Arabię Saudyjską (pierwsza była Argentyna). Rywal Polaków, Francja, zgodnie z przewidywaniami wygrała rywalizację w grupie D. Zdecydowanymi faworytami spotkania są aktualni mistrzowie świata.

"Strefa Kibica" w TVN24

Początek meczu Polska - Francja na Al Thumama Stadium w Dausze o godzinie 16. W TVN24 o godzinie 14.30 ruszy "Strefa Kibica", której gospodarzami będą Joanna Kryńska i Łukasz Jedliński. W specjalnym programie eksperci i fani piłki nożnej przedstawią swoje przewidywania dotyczące rezultatu spotkania, a w przerwie i po meczu na gorąco skomentują boiskowe wydarzenia.

WSZYSTKO O MUNDIALU W KATARZE. WYNIKI, TERMINARZ, SKŁADY

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:js//rzw

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości