TVN24 | Polska

Morawiecki z bliskimi przy choince. "Wierzę, że nadchodzący 2021 będzie po prostu lepszy"

TVN24 | Polska

Autor:
now
Źródło:
PAP, Facebook
Sposoby na sylwestrową zabawęTVN24
wideo 2/5
TVN24Sposoby na sylwestrową zabawę

Kochani! Pomimo wszystkich trudności, które przyniósł nam miniony rok, wierzę, że nadchodzący 2021 będzie po prostu lepszy. Lepszy pod każdym względem. Życzę Wam dużo zdrowia i siły - napisał na facebookowym profilu premier Mateusz Morawiecki.

We wpisie opublikowanym w internecie około godziny 23 w czwartek premier złożył wszystkim noworoczne życzenia.

"Miłości w Rodzinie i wśród bliskich"

"Kochani! Pomimo wszystkich trudności, które przyniósł nam miniony rok, wierzę, że nadchodzący 2021 będzie po prostu lepszy. Lepszy pod każdym względem. Życzę Wam dużo zdrowia i siły. Miłości w Rodzinie i wśród bliskich. Radości i ciepła. Szczęśliwego Nowego Roku!" - napisał Mateusz Morawiecki.

W poście zamieścił dwa zdjęcia na tle udekorowanej choinki - na jednym jest z żoną Iwoną, na drugim - z żoną, córką i synem.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE >>>

"Wszyscy przeżyliśmy długie miesiące w strachu o zdrowie i życie, zaniepokojeni o naszą przyszłość"

Wcześniej premier opublikował na Facebooku wpis, w którym podsumował 2020 rok i złożył życzenia. "O północy startuje nowa dekada. Życzę sobie i Państwu, by ten rok i kolejne lata upłynęły pod znakiem polskich sukcesów" - napisał Mateusz Morawiecki.

."To był trudny rok. Kiedy Dawid Kubacki wygrywał na początku stycznia Turniej Czterech Skoczni, byliśmy pewni, że to zapowiedź 12 miesięcy sukcesów. A jednak potem przyszedł marzec i epidemia - cios, którego nikt nie mógł się spodziewać" - napisał szef rządu. "Dziś jestem myślami z wszystkimi, których COVID-19 dotknął najbardziej. Wiele polskich rodzin musiało pożegnać swoich bliskich. Wszyscy przeżyliśmy długie miesiące w strachu o zdrowie i życie, zaniepokojeni o naszą przyszłość" - podkreślił.

CZYTAJ TAKŻE: "Był trudny". Premier podsumował rok 2020 >>>

"Przywitajmy Nowy Rok bezpiecznie"

"A Sylwestra spędzę tak jak bardzo lubię. Z ludźmi, których kocham - żoną i moimi dziećmi. Wierzę, że wszyscy spędzimy go pośród najbliższych" - napisał premier. "Przywitajmy Nowy Rok bezpiecznie, niech Sylwester będzie zapowiedzią naszego zwycięstwa w walce z epidemią. O północy startuje nowa dekada. Życzę sobie i Państwu, by ten rok i kolejne lata upłynęły pod znakiem polskich sukcesów" - zaznaczył szef rządu.

Autor:now

Źródło: PAP, Facebook

Źródło zdjęcia głównego: facebook.com/MorawieckiPL