Mike Pompeo, były sekretarz stanu USA, w "Rozmowach na 20-lecie" w TVN24

Autor:
mart
Źródło:
TVN24
Pompeo o lex anty-TVN: stawka jest tu naprawdę wysoka
Pompeo o lex anty-TVN: stawka jest tu naprawdę wysokaTVN24
wideo 2/6
TVN24Mike Pompeo - "Rozmowy na 20-lecie" w TVN24. Fragment wywiadu

Były sekretarz stanu USA Mike Pompeo wystąpi w cyklu wywiadów "Rozmowy na 20-lecie" w TVN24. O demokracji, wolności słowa i znaczeniu sojuszu między Polską a Stanami Zjednoczonymi rozmawia z nim Marcin Wrona. Początek w piątek o godzinie 19.25 w TVN24 i w TVN24 GO.

Do cyklu "Rozmowy na 20-lecie" zapraszamy wielkie osobowości światowej polityki, kultury, nauki i sportu, które rzadko udzielają wywiadów. Wspólnie zastanawiamy się, z jakimi wyzwaniami mierzy się współczesny świat, co się zmieniło w Polsce i na świecie od czasu, kiedy telewizja TVN24 zaczęła nadawanie. Gdzie dziś jesteśmy i dokąd zmierzamy jako ludzie, jako społeczeństwa, państwa. Jubileusz 20-lecia TVN24 to okazja, żeby się zatrzymać i spojrzeć na bieżące sprawy i wyzwania z innej perspektywy i w szerszym kontekście.

Mike Pompeo i Marcin WronaTVN24

Gościem najnowszego odcinka "Rozmów na 20-lecie" będzie Mike Pompeo, który sprawował urząd sekretarza USA w administracji prezydenta Donalda Trumpa. O demokracji, wolności słowa i znaczeniu sojuszu między Polską a Stanami Zjednoczonymi rozmawiał z nim Marcin Wrona. Początek rozmowy w TVN24 i TVN24 GO o 19.25.

Poprzednie odcinki "Rozmów na 20-lecie":

ZOBACZ ROZMOWĘ Z MADELEINE ALBRIGHT W TVN24 GO

ZOBACZ ROZMOWĘ Z WYNTONEM MARSALISEM W TVN24 GO

ZOBACZ ROZMOWĘ Z OLGĄ TOKARCZUK W TVN24 GO

ZOBACZ ROZMOWĘ Z MARTYM BARONEM W TVN24 GO

Autor:mart

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości