Masa na celowniku mafii

 
TVN24Świadek koronny na celowniku gangsterów

Najcenniejszy świadek koronny - Jarosław S. ps. Masa - na celowniku pruszkowskich gangsterów. Mafia chce wreszcie wyrównać z nim rachunki - pisze "Super Express".

Alarm w Centralnym Biurze Śledczym. Zagrożeniem dla "Masy” ma być zwolniony pod koniec sierpnia z więzienia Zygmunt R. ps. Bolo - jeden z mafijnych przywódców. Dni "Masy" są policzone - odgrażają się ludzie, kiedyś pogrążeni przez skruszonego gangstera, a teraz zgromadzeni wokół "Bola" - pisze gazeta.

- Po raz pierwszy od lat naprawdę się boję - powiedział "SE" "Masa”. - Ostrzeżono mnie, że "Bolo" rozpoczął polowanie na mnie. Robi wszystko, by ustalić miejsce mojego pobytu. Jego ludzie docierają do moich znajomych - dodaje.

55-letni Zygmunt R. był w mafii pruszkowskiej jednym z szefów. Za kierowanie gangiem skazano go na 7 lat wiezienia. - Odbył całą karę. Nie było z nim kłopotów - mówi Luiza Sałapa, rzecznik prasowy szefa więziennictwa. A "Bolo” nawet wśród gangsterów ma złą sławę.

- To człowiek, któremu wymiar sprawiedliwości udowodnił niewiele z popełnionych zbrodni - mówi były członek gangu pruszkowskiego. Według niego, po wyjściu z więzienia "Bolo" zaszył się gdzieś w Warszawie, prawdopodobnie u przyjaciółki - byłej właścicielki domu publicznego. Nigdzie się nie pokazuje. Ale nie spocznie, zanim nie wyrówna z "Masą" rachunków - prognozuje "SE".

Policja, która od siedmiu lat chroni "Masę” i jego rodzinę, uspokaja, że "Bolo” nie znajdzie swojego wroga. Ochrona skruszonego gangstera została wzmocniona. "Masę” i jego rodzinę wywieziono w bezpieczne miejsce - czytamy w "Super Expressie".

Źródło: "Super Express"

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości