Polska

Mariusz Walter uhonorowany "za biznesowy sukces"

Polska

Mariusz Walter odebrał nagrodę specjalną zarząd PKPP
TVN24Mariusz Walter odebrał nagrodę specjalną zarząd PKPP

Wiceprezydent Grupy ITI Mariusz Walter odebrał w środę wieczorem, na specjalnej Gali Nagród Lewiatana Nagrodę Specjalną Zarządu "za biznesowy sukces, który nadaje styl polskiej przedsiębiorczości, kontynuując jej najlepsze tradycje". - Po 55 latach pracy, którą państwo oceniacie mogę powiedzieć tylko tyle - wiem, że to ważna nagroda, wiem jakie mogą być jej skutki wśród przyjaciół i nieprzyjaciół - powiedział Mariusz Walter po odebraniu nagrody.

Współzałożyciel grupy ITI, telewizji TVN i TVN 24 podziękował kapitule za nagrodę i zapewnił, że na emeryturę się nie wybiera. Nagroda została przyznana przez Konfederację Pracodawców Prywatnych Lewiatan.

Pierwsza liga

Wśród nagrodzonych znaleźli się też Dariusz Miłek, założyciel i większościowy udziałowiec firmy NG2 (m.in. sieć sklepów obuwniczych pod markami CCC, Quazi i Boti), Mikołaj Dowgielewicz, były sekretarz stanu ds. europejskich i polityki ekonomicznej i ksiądz Adam Boniecki.

Dariusz Miłek otrzymał Nagrodę im. Andrzeja Wierzbickiego dla wyróżniającego się przedsiębiorcy, za zbudowanie firmy, która jest symbolem polskiego sukcesu po 1989 roku; Mikołaj Dowgielewicz Nagrodę im. Władysława Grabskiego dla osobistości życia publicznego, która w sposób decydujący przyczyniła się do rozwoju przedsiębiorczości, a ks. Adam Boniecki Nagrodę Specjalną Zarządu i Fundacji im. B. Skargi.

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości