Marek Pęk o braku wyboru na wicemarszałka: wydaje mi się, że moja głowa nie poleciała za ten jeden tweet

Autor:
mjz
/ prpb
Źródło:
TVN24
Senator Pęk: wydaje mi się, że moja głowa nie poleciała za ten jeden tweet
Senator Pęk: wydaje mi się, że moja głowa nie poleciała za ten jeden tweetTVN24
wideo 2/4
TVN24Senator Pęk: wydaje mi się, że moja głowa nie poleciła przed jeden wpis

Wydaje mi się, że moja głowa nie poleciała za ten jeden tweet. Uważam, że to był tylko pretekst, wymyślony na siłę. Poległem dlatego, że byłem przedstawicielem Prawa i Sprawiedliwości - mówił w "Kropce nad i" w TVN24 senator Marek Pęk, który nie uzyskał wystarczającego poparcia i nie został wicemarszałkiem Senatu. Michał Kamiński z Trzeciej Drogi, wybrany na wicemarszałka Izby, zgodził się z tym, że "sprawa nieszczęsnego i obraźliwego tweeta jest elementem większej całości".

13 listopada, na inauguracyjnym posiedzeniu izby wyższej polskiego parlamentu, Marek Pęk z Prawa i Sprawiedliwości nie uzyskał wystarczającego poparcia i nie został wicemarszałkiem Senatu. Pełnił tę funkcję w poprzedniej kadencji.

Powody braku poparcia większości dla Pęka wyjaśniał później w mediach społecznościowych Marek Borowski, senator KO. "W minionej kadencji wicemarszałek Pęk wypowiadał się bardzo agresywnie w stosunku do senatorów opozycji, porównał ich do rosyjskich agentów, został ukarany karą regulaminową przez Komisję Etyki" - wskazał.

Zobacz także: Marek Pęk nie został wicemarszałkiem Senatu. Senator Marek Borowski tłumaczy

Kara dotyczyła wpisu w mediach społecznościowych z lipca tego roku. Senat zajmował się wtedy tak zwanym lex Tusk. Pęk napisał, że "pod osłoną nocy prorosyjska większość odrzuci zapewne ustawę o Komisji ds. zbadania rosyjskich wpływów w Polsce". Za te słowa został ukarany naganą przez senacką Komisję Etyki.

Marek Pęk: wydaje mi się, że moja głowa nie poleciała za ten jeden tweet

Więcej o tej sprawie senator Pęk mówił w poniedziałkowej "Kropce nad i". Drugim gościem programu był Michał Kamiński z Trzeciej Drogi, wybrany ponownie na wicemarszałka Senatu.

- Mnie dość ciekawi cała ta sytuacja wokół mojej osoby, bo z jednej strony, po decyzji dotyczącej pani marszałek Witek spodziewałem się, że również moja głowa poleci w Senacie, ale z drugiej strony też widzę, że ta decyzja budzi wiele takich kontrowersji w środowisku dziennikarskim - powiedział senator PiS.

- Sprowadzanie mojej sytuacji do jakichś przeprosin jest jednak sprowadzaniem tej sprawy do absurdu, bo wydaje mi się, że moja głowa nie poleciała za ten jeden tweet, tweet, który był wcale nie jakiegoś ciężkiego kalibru - dodał Pęk. Jak tłumaczył, ten wpis miał "charakter nawiązujący do dawnej retoryki, która była często stosowana do Prawa i Sprawiedliwości, jak to pod osłoną nocy obrady się toczą". 

- Tłumaczyłem się z tej wypowiedzi na Prezydium (Senatu - red.), na komisji. Mówiłem, że ten tweet był napisany w konkretnym kontekście, w określonej sytuacji i mieścił się w granicach pewnego sporu politycznego, pewnej retoryki, szczególnie dotyczącej mediów społecznościowych - przekonywał dalej Marek Pęk. - Uważam, że to był tylko pretekst, wymyślony na siłę, ad hoc. Natomiast poległem dlatego, że byłem przedstawicielem Prawa i Sprawiedliwości - stwierdził senator PiS.

Kamiński: zgadzam się, że sprawa wpisu to element większej całości

Michał Kamiński zaczął swoją wypowiedź od zapewnienia, że "nie jest politykiem prorosyjskim", o czym świadczy między innymi to, że - jak przypominał - "dostawał ordery od prezydentów Ukrainy".

- Mnie to oczywiście głęboko obraża. Po drugie, chcę też powiedzieć, że mi się zdarzało w polityce powiedzieć rzeczy niestosowne i zagalopować się - przyznał, dodając jednocześnie, że tego rodzaju sytuacje powinny wiązać się z przeprosinami i "taka powinna być norma". - Bo rzeczywiście możemy się zapędzić w dyskusjach, możemy się zapędzić w polemikach, (...) - stwierdził polityk Trzeciej Drogi.

- Ja bym się tutaj delikatnie zgodził, że sprawa jego nieszczęsnego i obraźliwego dla nas tweeta jest elementem większej całości. A ta większa całość brzmi tak: dzisiaj żyjemy w kraju, w którym pomimo wyborczego zwycięstwa opozycji Prawo i Sprawiedliwość i prezydent związany z obozem pana marszałka (Pęka - red.) powierzył misję tworzenia rządu Mateuszowi Morawieckiemu, mimo że wszyscy wiedzą, że ta misja nie ma najmniejszego powodzenia - powiedział Kamiński. Dodał, że "do niedawna główna siła polityczna w Polsce, nawet po przegranych wyborach, nie szanuje podstawowych reguł demokracji".

Kamiński o sytuacji Marka Pęka: zgadzam się, że sprawa wpisu to element większej całości
Kamiński o sytuacji Marka Pęka: zgadzam się, że sprawa wpisu to element większej całościTVN24

Pęk: myślę, że będę jedynym kandydatem PiS na wicemarszałka Senatu

Marek Pęk został zapytany, czy będzie jedynym kandydatem, na którego stawia Prawo i Sprawiedliwość.

- Myślę, że tak. Jasno to formułowali nasi liderzy, pan prezes, marszałek Karczewski, który jest szefem obecnie senackiej części klubu PiS. Nie będzie nam większość wybierała marszałka - odpowiedział.

Jak dodał, "tu jest tak naprawdę istota sporu" między większością senacką a przedstawicielami PiS-u. - Nie może większość wybierać mniejszości marszałka, bo to jest pogwałcenie podstawowego obyczaju i świętego prawa demokracji - stwierdził senator. 

Pęk: trzeba z wielkim dystansem traktować to, co mówi człowiek starający się o status świadka koronnego

Goście programu dyskutowali także o sprawie byłego posła Tomasza Kaczmarka, znanego jako agent Tomek, który złożył zawiadomienie o przestępstwie oraz - jak napisała "Gazeta Wyborcza" - "zawnioskował o nadanie mu statusu świadka koronnego". Agent Tomek "opowiada, jak na polecenie swoich przełożonych - Mariusza Kamińskiego, Macieja Wąsika i Ernesta Bejdy - przekazywał dokumenty dziennikarzom: Cezaremu Gmyzowi, Dorocie Kani, Tomaszowi Sakiewiczowi czy Samuelowi Pereirze".

Czytaj także: Agent Tomek złożył w piątek zeznania. "Otwiera puszkę Pandory, z której wyłonią się kolejne osoby"

- Bardzo łatwo sprawdzić, o jakich sprawach mówi agent Tomek i jacy dziennikarze o tych sprawach pisali. Bo tutaj akurat pole do kłamstwa jest zerowe. Bo jeżeli będzie widać, że jakiś dziennikarz trzy, cztery, pięć, sześć razy podaje informacje ze śledztwa, (a) te informacje łatwo zweryfikować, to będziemy wiedzieli, czy agent Tomek mówi prawdę, czy nie - skomentował Kamiński.

- Pan agent Tomek, nazwijmy go tak, stara się o status świadka koronnego. Zgodnie z Kodeksem karnym czy Kodeksem postępowania karnego ta instytucja polega na tym, że ktoś chce uniknąć odpowiedzialności karnej za konkretne przestępstwa, zarzuty albo złagodzić tą odpowiedzialność za to, że dostarcza nowych dowodów, nowych faktów w innych sprawach - powiedział z kolei Pęk. Jego zdaniem "trzeba z bardzo wielkim dystansem, ostrożnością traktować, co mówi taki człowiek". - On już różne rzeczy mówił - dodał.

Zaślepka materiału TVN24GO
Michał Kamiński i Marek Pęk w "Kropce nad i"
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:mjz / prpb

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: tvn24

Pozostałe wiadomości

Lider Koalicji Obywatelskiej i kandydat większości sejmowej na premiera Donald Tusk rozmawia w parlamencie ze swoim przyszłym rządem. Na miejscu pojawili się między innymi Władysław Kosniak-Kamysz, Adam Bodnar i Andrzej Domański. W tvn24.pl relacjonujemy polityczny piątek.

Obraduje przyszły rząd Donalda Tuska. Wkrótce briefing

Obraduje przyszły rząd Donalda Tuska. Wkrótce briefing

Aktualizacja:
Autor:
ks/adso
Źródło:
tvn24.pl, TVN24, PAP

Na nagraniu z monitoringu widać, jak mężczyzna próbuje wepchnąć pod nadjeżdżający pociąg metra dwie osoby. Do zdarzenia doszło na stacji Dworzec Gdański. Policja apeluje do osób, które rozpoznają mężczyznę z nagrania, o zgłaszanie się na komendę.

Próbował wepchnąć dwie osoby pod pociąg metra. Policja szuka mężczyzny z nagrania

Próbował wepchnąć dwie osoby pod pociąg metra. Policja szuka mężczyzny z nagrania

Autor:
dg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl

Nic się nie dzieje bez przyczyny. Liczba zniszczonych w prokuraturze płyt i sprawy, w jakich zostały zniszczone, daje odpowiedź: jest to celowe - powiedział Paweł Wojtunik, były szef CBA. Komentował w ten sposób sprawę inwigilacji Krzysztofa Brejzy za pomocą Pegasusa.

Paweł Wojtunik: w prokuraturze krąży wirus, który wybiórczo atakuje strategiczne nośniki informacji

Paweł Wojtunik: w prokuraturze krąży wirus, który wybiórczo atakuje strategiczne nośniki informacji

Autor:
ads/adso
Źródło:
TVN24

Ciężarówka po zderzeniu z samochodem osobowym wjechała w stojący przy drodze dom, powodując zawalenie się jednej ze ścian. Do zdarzenia doszło w nocy z czwartku na piątek w miejscowości Zaleszany na Podkarpaciu. Na szczęście nikt nie został poszkodowany.

Tir wjechał w dom, zawaliła się jedna ze ścian

Tir wjechał w dom, zawaliła się jedna ze ścian

Autor:
bp/tok
Źródło:
PAP

Do śmiertelnego wypadku doszło w piątek rano na autostradzie A4 na wysokości Bolesławca (woj. dolnośląskie). W odśnieżającą jezdnię pługopiaskarkę wjechał bus. Trasa jest nieprzejezdna.

Bus wjechał w piaskarkę na autostradzie. Jedna osoba nie żyje

Bus wjechał w piaskarkę na autostradzie. Jedna osoba nie żyje

Autor:
bp
Źródło:
PAP, tvn24.pl

Chińskie okręty po raz pierwszy zacumowały w bazie morskiej Ream w Kambodży. Obecność dwóch dużych jednostek nasiliła obawy, że sfinansowana przez Pekin rozbudowa tego portu uczyni z niego stałą bazę chińskiej floty. Stany Zjednoczone wyraziły "poważne obawy" i ostrzegły Kambodżę, że udostępnienie bazy Chinom mogłoby zagrozić stabilności regionu.

To może być nowa chińska baza. Dwa duże okręty po raz pierwszy w Ream

To może być nowa chińska baza. Dwa duże okręty po raz pierwszy w Ream

Autor:
pb//mm
Źródło:
tvn24.pl, Reuters, RFA, CNN

Niewątpliwie z policją stało się coś złego, czego zwieńczeniem są chociażby tragiczne historie z Andrychowa czy z Wrocławia - mówił w TVN24 Paweł Wojtunik. Jego zdaniem odchodzący szef policji Jarosław Szymczyk "zostawia policję w pewnym kryzysie finansowym, kadrowym, a na pewno w potężnym kryzysie wizerunkowym".

Paweł Wojtunik: komendant Jarosław Szymczyk zostawia policję w kryzysie finansowym, kadrowym i wizerunkowym

Paweł Wojtunik: komendant Jarosław Szymczyk zostawia policję w kryzysie finansowym, kadrowym i wizerunkowym

Autor:
ads/adso
Źródło:
TVN24

Seria wypadków na Pomorzu w piątkowy poranek. Na drodze krajowej S7 w kierunku Gdańska zderzyło się pięć samochodów i ciężarówka. Ranna jest jedna osoba, jezdnia w kierunku Gdańska jest zablokowana. Z kolei w Gardei doszło do śmiertelnego potrącenia pieszego, a na Obwodnicy Trójmiasta po kolizji są poważne utrudnienia.

Karambol czterech aut i ciężarówki, potrącenie pieszego. Seria wypadków na Pomorzu

Karambol czterech aut i ciężarówki, potrącenie pieszego. Seria wypadków na Pomorzu

Autor:
MR/tok
Źródło:
TVN24, PAP, Komenda Powiatowa Policji w Pruszczu Gdańskim

Sejm wznowi obrady w poniedziałek o godzinie 10. Tego dnia prawdopodobnie zostanie odwołany rząd Mateusza Morawieckiego, a Donalda Tuska posłowie i posłanki wybiorą na nowego premiera. Marszałek Szymon Hołownia zapowiadał w czwartek wieczorem - na zakończenie obrad - że "demokratycznych emocji z pewnością nie zabraknie".

Sejm wznowi posiedzenie 11 grudnia. Szymon Hołownia: emocji nie zabraknie

Sejm wznowi posiedzenie 11 grudnia. Szymon Hołownia: emocji nie zabraknie

Autor:
asty/adso
Źródło:
PAP, TVN24

Syn prezydenta USA Hunter Biden usłyszał w czwartek dziewięć kolejnych zarzutów. Specjalny prokurator David Weiss oskarżył go o złamanie prawa podatkowego. Biden junior miał nie płacić żadnych podatków federalnych przez cztery lata. Grozi mu kara do 17 lat więzienia.

Hunter Biden z nowymi zarzutami. Grozi mu 17 lat więzienia

Hunter Biden z nowymi zarzutami. Grozi mu 17 lat więzienia

Autor:
ks/adso
Źródło:
PAP

Nie jesteśmy w stanie obiecać Ukrainie, że nasza pomoc będzie kontynuowana - przyznał rzecznik Rady Bezpieczeństwa Narodowego John Kirby. Powtórzył jednak, że prezydent Joe Biden jest gotowy do kompromisu z republikanami, by wyjść z impasu wokół pakietu wsparcia dla Ukrainy. Dodał, że Wołodymyr Zełenski widzi, że Rosjan na froncie przybywa i Stany Zjednoczone "chcą dać narzędzia" Ukraińcom do pokonania najeźdźców.

John Kirby: liczba Rosjan na froncie się zwiększa, chcemy dać Ukrainie narzędzia do ich pokonania

John Kirby: liczba Rosjan na froncie się zwiększa, chcemy dać Ukrainie narzędzia do ich pokonania

Autor:
asty/adso
Źródło:
PAP

Rozbudowana spalarnia odpadów na Targówku jest gotowa w 80 procentach - poinformował warszawski ratusz. - To największa inwestycja komunalna w Polsce - zauważa prezydent stolicy.

Przetworzy odpady i wyprodukuje energię. Coraz bliżej do ukończenia budowy

Przetworzy odpady i wyprodukuje energię. Coraz bliżej do ukończenia budowy

Autor:
mg/PKoz/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Grzeczna i nieśmiała. "Owijam się jak naleśnik"

Grzeczna i nieśmiała. "Owijam się jak naleśnik"

Iga
Dzieciuchowicz
Autor:
Iga
Dzieciuchowicz
Źródło:
tvn24.pl
Premium

Mieszkańcy województw małopolskiego, opolskiego i śląskiego otrzymali informacje o możliwym przekroczeniu tam dobowych norm stężenia pyłu zawieszonego PM10. Niektórym z nich wysłano alert RCB.

Alert RCB. Tu oddychanie jest groźne dla zdrowia

Alert RCB. Tu oddychanie jest groźne dla zdrowia

Autor:
jdw
Źródło:
PAP

Jest kimś więcej niż piosenkarką - jest fenomenem. Bilety na jej koncerty to najcenniejsze dobro w świecie showbiznesu, a fani są skłonni zapłacić za nie każde pieniądze. Taylor Swift to być może największa gwiazda na świecie i właśnie została uznana przez tygodnik "Time" Człowiekiem Roku 2023.

Taylor Swift została wybrana Człowiekiem Roku 2023. "Działa wielotorowo, to genialna bizneswoman"

Taylor Swift została wybrana Człowiekiem Roku 2023. "Działa wielotorowo, to genialna bizneswoman"

Autor:
Justyna
Zuber
Źródło:
Fakty o Świecie TVN24 BiS

Poseł PiS i były minister aktywów państwowych Jacek Sasin zapowiada, że stawi się przed komisją śledczą w sprawie wyborów kopertowych. Wyraził nadzieję, że nie będzie to komisja w stylu "komunistycznej jaczejki". - Nasi konkurenci polityczni zrobili wszystko, aby uniemożliwić przeprowadzenie tych wyborów - stwierdził. Dodał, że 70 milionów złotych, które na nie przeznaczono, "zmarnowano".

Jacek Sasin: stawię się przed komisją w sprawie wyborów kopertowych, to PO zmarnowała 70 mln zł

Jacek Sasin: stawię się przed komisją w sprawie wyborów kopertowych, to PO zmarnowała 70 mln zł

Autor:
asty/adso
Źródło:
PAP

Salceson znalazł się na pierwszym miejscu w rankingu najgorzej ocenianych produktów mięsnych na świecie. W niechlubnym zestawieniu portalu Taste Atlas słynny polski produkt wyprzedził słowacką Liptovską salámę i amerykańską szynkę Smithfield.

Polski specjał uznany najgorszym produktem mięsnym na świecie

Polski specjał uznany najgorszym produktem mięsnym na świecie

Autor:
pb//mm
Źródło:
Taste Atlas, tvn24.pl

"Pizze grozy" serwowane są w lokalach na świecie - alarmują włoscy producenci żywności. Jako przykłady największych anomalii wymieniają pizze z mięsem zebry albo węży, ananasem, bananem czy jogurtem.

Włosi wszczynają alarm przed "pizzami grozy"

Włosi wszczynają alarm przed "pizzami grozy"

Autor:
JW/adso
Źródło:
PAP, tvn24.pl

W trakcie rozpatrywania projektu w sprawie zamrożenia cen energii marszałek Szymon Hołownia zwrócił uwagę na osobę stojącą na końcu sali sejmowej. - Przepraszam, pan jest parlamentarzystą czy nie? Rozumiem, że nie jest, to proszę opuścić salę - zaapelował. Posłowie PiS wznosili przy tym okrzyki: "lobbysta!". Były minister cyfryzacji Janusz Cieszyński wyjaśnił, kto pojawił się na sali obrad.

"Czy pan, który stoi tutaj na końcu sali jest posłem?". Szymon Hołownia wyprasza z sali

"Czy pan, który stoi tutaj na końcu sali jest posłem?". Szymon Hołownia wyprasza z sali

Autor:
akw/adso
Źródło:
tvn24.pl

Posłanka Nowej Lewicy Katarzyna Kotula w podcaście "Wybory kobiet" podkreśliła, że obecnie w Sejmie są dwie siły polityczne, które na pewno chcą liberalizować prawo aborcyjne. Z Polską 2050 i PSL-em trzeba będzie rozmawiać. W rozmowie z Arletą Zalewską z "Faktów" TVN i Aleksandrą Pawlicką z "Newsweeka" przyznała, że dopiero w ciągu czterech lat "dojdziemy do jakiejś formy zmiany prawa".

"Wybory kobiet". Długa droga do liberalizacji prawa aborcyjnego. Katarzyna Kotula: święty spokój w cztery lata

"Wybory kobiet". Długa droga do liberalizacji prawa aborcyjnego. Katarzyna Kotula: święty spokój w cztery lata

Autor:
asty/adso
Źródło:
TVN24

Władze Izraela zgodziły się na otwarcie przejścia granicznego Kerem Szalom dla pomocy humanitarnej - podała agencja Reutera, powołując się na wysokiego rangą urzędnika USA. W sprawie zwiększenia pomocy humanitarnej apelował prezydent USA Joe Biden, który w czwartek rozmawiał telefoniczne z premierem Izraela Benjaminem Netanjahu oraz królem Jordanii Abdullahem II.

Izrael otworzy przejście graniczne dla pomocy humanitarnej, Joe Biden apeluje o większą pomoc dla ludności cywilnej

Izrael otworzy przejście graniczne dla pomocy humanitarnej, Joe Biden apeluje o większą pomoc dla ludności cywilnej

Autor:
asty/adso
Źródło:
PAP
Zdjęła z głowy beret i zaczęła wycierać z tramwaju krew. Wokół były trupy

Zdjęła z głowy beret i zaczęła wycierać z tramwaju krew. Wokół były trupy

Filip
Czekała
Autor:
Filip
Czekała
Źródło:
tvn24.pl
Premium

Powstanie komisja śledcza w sprawie wyborów kopertowych z 2020 roku - zdecydowali jednomyślnie posłowie. Komisja ma badać legalność i prawidłowość działań podejmowanych przez rządzących przy organizacji wyborów prezydenckich w formie korespondencyjnej, które się nie odbyły.

Sejm zdecydował w sprawie powstania pierwszej komisji śledczej

Sejm zdecydował w sprawie powstania pierwszej komisji śledczej

Autor:
akw/adso
Źródło:
tvn24.pl

W wieku 87 lat zmarła Elżbieta Sommer, wieloletnia prezenterka pogody związana z telewizją publiczną. Wielu widzów zapamiętało ją jako "Panią Chmurkę".

Nie żyje Elżbieta Sommer, miała 87 lat

Nie żyje Elżbieta Sommer, miała 87 lat

Autor:
kgo//mm
Źródło:
tvn24.pl

Kontrolowany przez chiński kapitał strategiczny port w Taranto na południu Włoch ma zostać, z poparciem USA, "odbity" przez polskie konsorcjum, które ma zainwestować w nadbrzeże 60 milionów euro - napisał w czwarte dziennik "La Verita".

Polskie konsorcjum ma przejąć włoski port z rąk Chin

Polskie konsorcjum ma przejąć włoski port z rąk Chin

Autor:
JW/ToL
Źródło:
PAP

Radni i radne Koalicji Obywatelskiej przegłosowali w czwartek uchwałę o wprowadzeniu Strefy Czystego Transportu w lipcu 2024 roku. Wcześniej odbyła się burzliwa, kilkugodzinna dyskusja na ten temat. Przeciwnicy strefy okrzykami i gwizdkami zagłuszali obrady. Wcześniej przyjęto poprawkę ograniczającą zasięg obowiązywania przepisu do centrum miasta.

Rada Warszawy przyjęła uchwałę o Strefie Czystego Transportu

Rada Warszawy przyjęła uchwałę o Strefie Czystego Transportu

Aktualizacja:
Autor:
dg/PKoz/b
Źródło:
PAP, tvnwarszawa.pl

Synoptycy IMGW wydali prognozę zagrożeń pogodowych na piątek, sobotę, niedzielę i poniedziałek. W kraju spodziewane są opady marznące. Sprawdź, gdzie można się spodziewać gołoledzi.

Niebezpieczna pogoda nie odpuszcza. Opady marznące utrudnią poruszanie się po części kraju

Niebezpieczna pogoda nie odpuszcza. Opady marznące utrudnią poruszanie się po części kraju

Autor:
jdw
Źródło:
IMGW

Ostatni raz średni poziom dwutlenku węgla w atmosferze był równy jego obecnym wartościom 14-16 milionów lat temu - oceniają autorzy pracy opublikowanej w piątek w czasopiśmie naukowym "Science". Badacze przestrzegają przed dalszym zwiększaniem emisji gazów cieplarnianych. 

Naukowcy: dwutlenku węgla w atmosferze jest tyle, co nawet 16 milionów lat temu

Naukowcy: dwutlenku węgla w atmosferze jest tyle, co nawet 16 milionów lat temu

Autor:
jdw
Źródło:
Live Science, Science

Linia łącząca na mapie punkty o takim samym stopniu zasolenia wody to izo-: elżbieta, agnieszka, barbara czy halina? Na to pytanie za pięć tysięcy złotych odpowiadała pani Katarzyna Frużyńska z Krakowa.

Linia łącząca na mapie punkty o takim samym stopniu zasolenia wody to izo-...?

Linia łącząca na mapie punkty o takim samym stopniu zasolenia wody to izo-...?

Autor:
wm//mm
Źródło:
"Milionerzy" TVN

Dziennikarze tvn24.pl, TVN i TVN24 są wśród nominowanych do tegorocznych nagród Grand Press. Nominacje otrzymali: Justyna Suchecka, Piotr Szostak, Wojciech Bojanowski, Filip Folczak, Olga Orzechowska, Maciej Duda, Łukasz Ruciński, Michał Fuja, Grzegorz Głuszak, Marcin Jakóbczyk, Piotr Świerczek, Robert Zieliński, Olga Mildyn, Ewa Galica, Marcin Gutowski, Edyta Krześniak, Piotr Jacoń, Adam Diehl, Piotr Karczewski, Michał Przedlacki, Łukasz Frątczak, Dariusz Kubik i Grzegorz Łakomski.

Nominacje dla dziennikarzy tvn24.pl, TVN24 i TVN do nagrody Grand Press

Nominacje dla dziennikarzy tvn24.pl, TVN24 i TVN do nagrody Grand Press

Autor:
red.
Źródło:
tvn24.pl