W garażu znaleźli dwa ciała. Policja: najprawdopodobniej zatruli się tlenkiem węgla z włączonego auta

Autor:
tam
Źródło:
PAP, tvn24.pl
Do zdarzenia doszło w Lublinie
Do zdarzenia doszło w Lublinie Google Maps
wideo 2/4
Google MapsDo zdarzenia doszło w Lublinie

Ciała dwóch mężczyzn znaleziono w przydomowym garażu w Lublinie. Na miejscu strażacy stwierdzili obecność tlenku węgla. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja i prokuratura. - Najprawdopodobniej zatruli się tlenkiem węgla z włączonego samochodu - przekazali funkcjonariusze.

Dyżurny Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie poinformował PAP, że w czwartek około godziny 4.30 strażacy otrzymali zgłoszenie do wyjazdu na ul. Tęczową w Lublinie. - Partnerka jednego z mężczyzn zaniepokojona brakiem kontaktu pojawiła się w warsztacie samochodowym, w którym obaj mężczyźni pracowali. Ujawniła pracujący silnik jednego z naprawianych aut oraz ciała mężczyzn - przekazał nadkom. Andrzej Fijołek, rzecznik prasowy lubelskiej policji. I dodał, że nie żyją 41- i 63-latek.

Strażacy wykryli tlenek węgla. Policja: najprawdopodobniej z włączonego samochodu

- Po dokonaniu pomiaru specjalistycznym sprzętem wykryto obecność tlenku węgla. W garażu stwierdzono brak odpowiedniej wentylacji i nieprawidłową eksploatację urządzeń gazowych - powiedział dyżurny straży pożarnej.

Policja pod nadzorem prokuratora wyjaśnia okoliczności zdarzenia. - Wstępne ustalenia na miejscu wykluczyły działanie osób trzecich. Najprawdopodobniej obaj podczas pracy w warsztacie zatruli się tlenkiem węgla - poinformował Fijołek.

Czytaj też: Rodzina nie mogła się skontaktować z 38-latkiem. Strażacy znaleźli ciało mężczyzny w mieszkaniu

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:tam

Źródło: PAP, tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: lubelska policja

Pozostałe wiadomości