TVN24 | Polska

Matka z trójką dzieci przechodziła przez pasy. Potrącił ją samochód, w ciężkim stanie trafiła do szpitala

TVN24 | Polska

Autor:
ib/gp
Źródło:
TVN24
Matka szła z trójką dzieci. Została potrącona na pasach
Matka szła z trójką dzieci. Została potrącona na pasachTVN24
wideo 2/9
TVN24Matka szła z trójką dzieci. Została potrącona na pasach

W Lublinie 21-letni kierowca potrącił 38-letnią matkę i jej 14-letnią córkę. Dwoje młodszych dzieci idących z tyłu uniknęło uderzenia. Kobieta w ciężkim stanie trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w sobotę przed południem w rejonie skrzyżowania Al. Racławickich z ul. Łopacińskiego. Z ustaleń policji wynika, że 21-latek kierujący audi chciał ominąć autobus, który zatrzymał się na prawym pasie przed przejściem, aby przepuścić pieszych.

- Kierujący audi, jadąc lewym pasem, zignorował to zachowanie i nie upewnił się, czy może ominąć ten pojazd - mówi Andrzej Fijołek, rzecznik lubelskiej policji.

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO >>>

Matka w ciężkim stanie

Na pasach znajdowały się cztery osoby - matka wraz z trójką dzieci. - Samochód potrącił kobietę, która w ciężkim stanie trafiła do szpitala, a także jej 14-letnią córkę, która również trafiła do szpitala na badania. Dwoje młodszych dzieci, które szły z tylu, uniknęło potrącenia - dodaje Fijołek.

Kierujący czarnym audi był trzeźwy. Przez kilka godzin w Alejach Racławickich zablokowany był jeden pas, w związku z czym występowały utrudnienia w ruchu.

Autor:ib/gp

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości