TVN24 | Polska

Wziął z półki alkohol i parówki, chciał wyjść bez płacenia. Po szarpaninie z ochroniarzem uciekł ze sklepu w samych spodniach

TVN24 | Polska

Autor:
tm/
tam
Źródło:
tvn24.pl
Łomża. 32-latek wziął z półki towary i nie chciał za nie zapłacić. Wybiegł ze sklepu w samych spodniach
Łomża. 32-latek wziął z półki towary i nie chciał za nie zapłacić. Wybiegł ze sklepu w samych spodniachKMP Łomża
wideo 2/6
lomza slideshow

Ochroniarz ściągnął z niego kurtkę, bluzę i koszulkę. To jednak nie powstrzymało 32-letniego mężczyzny przed ucieczką. Chwilę wcześniej zabrał ze sklepowej półki w jednym z marketów w Łomży (Podlaskie) dwie butelki wódki, napój gazowany oraz parówki, po czym chciał wyjść nie płacąc za towar. Trzy godziny później został zatrzymany przez policję.

Wszystko działo się w sobotę (27 listopada) po godzinie 14 w jednym z marketów w Łomży.

- Jak ustalili policjanci, mężczyzna wziął ze sklepowej półki dwie butelki wódki, napój gazowany oraz parówki, po czym chciał wyjść ze sklepu nie płacąc za towar. Wtedy na jego drodze stanął pracownik ochrony – mówi podinspektor Tomasz Krupa, rzecznik podlaskiej policji.

Ze sklepu uciekł w samych spodniach

Był w rękach policjanci po niespełna trzech godzinach od zdarzeniaKMP Łomża

W momencie, kiedy mężczyzna próbował powstrzymać złodzieja, doszło między nimi do szarpaniny. Pracownik ochrony ściągnął z podejrzanego kurtkę, bluzę i koszulkę, ale to nie powstrzymało mężczyzny przed ucieczką. W samych spodniach pobiegł w kierunku pobliskiego osiedla.

- Okazało się, że całe zdarzenie nagrały kamery sklepowego monitoringu. Funkcjonariusze przeglądając monitoring rozpoznali podejrzanego – opowiada podinsp. Krupa.

Policja zatrzymała go w piwnicy jednego z bloków

Już po niespełna trzech godzinach od zdarzenia, 32-latek był w rękach policji. Zatrzymano go w piwnicy jednego z bloków na osiedlu Południe.

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO >>>

- Noc spędził w policyjnym areszcie, a następnego dnia usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności – zaznacza policjant.

32-latkowi grozi do dziesięciu lat pozbawienia wolnościKMP Łomża
Wszystko działo się w jednym z marketów w Łomży

Autor:tm/ tam

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: KMP Łomża

Pozostałe wiadomości