TVN24 | Polska

Utrudnienia na autostradzie A1 i A2. Drogowcy będą remontować wiadukty i wymieniać nawierzchnię

TVN24 | Polska

Autor:
pk/
tam
Źródło:
TVN24 Łódź
Autostrada A1 - województwo łódzkie
Autostrada A1 - województwo łódzkieTVN24
wideo 2/4
TVN24autostrada A1

We wtorek na autostradzie A1 pomiędzy węzłami Łódź Północ i Brzeziny ruszyły prace gwarancyjne dwóch wiaduktów, oddalonych od siebie o około półtora kilometra. Kierowcy jadący w kierunku Katowic, jak i Łodzi do wieczora muszą spodziewać się utrudnień w ruchu. Prace związane z remontem nawierzchni rozpoczynają się też na autostradzie A2 pomiędzy węzłami Skierniewice i Łowicz.

Pierwszy etap prac na autostradzie A1 w kierunku Katowic rozpoczął się po godzinie 9 i potrwa do 14 - przekazał rzecznik łódzkiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Maciej Zalewski. - Drugi etap będzie realizowany na jezdni wschodniej w stronę Gdańska w godzinach od około 17.00 do 20.00. W obu przypadkach z ruchu zostanie wyłączony prawy pas, a w miejscu robót będzie obowiązywało ograniczenie do 80 kilometrów na godzinę - przekazał Zalewski.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Autostrada A1TVN24

Utrudnienia na autostradzie A2

We wtorek ruszył także remont nawierzchni na autostradzie A2 pomiędzy węzłami Skierniewice i Łowicz. A to oznacza, że również tam kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami. - Prace związane z remontem cząstkowym nawierzchni na autostradzie A2 będą prowadzone na jezdni w kierunku Poznania. Z ruchu wyłączony będzie prawy pas autostrady, w miejscu prac obowiązuje ograniczenie prędkości do 80 kilometrów na godzinę - przekazuje Zalewski

Autor:pk/ tam

Źródło: TVN24 Łódź

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości