Kurski na barykadach. Zalał internet zdjęciami z Kijowa

Kurski na barykadach. Zalał internet zdjęciami z Kijowa
Kurski na barykadach. Zalał internet zdjęciami z Kijowa
tvn24
tvn24Jacek Kurski nie był jedynym politykiem, który pochwalił się zdjęciem z Ukrainy

Jacek Kurski, europoseł Solidarnej Polski, zabłysnął na jednym z portali społecznościowych. Polityk odwiedził kijowski Majdan i zalał internet serią zdjęć z ukraińskimi politykami i demonstrantami.

Zwycięstwo protestujących na Majdanie w Kijowie to łakomy kąsek dla szukających rozgłosu polityków. Nic więc dziwnego, że w ostatnich dniach wielu polskich posłów i europosłów odwiedza Ukrainę, aby wesprzeć protestujących dobrym słowem, złożyć hołd poległym, a przy okazji pozować do zdjęć.

Politycy na barykadach

Jacek Kurski, europoseł Solidarnej Polski, pojawił się ma Majdanie i w poniedziałkowy wieczór zalał jeden z portali społecznościowych serią zdjęć. Widzimy na nich, jak polityk stoi z Ukraińcami na barykadzie z worków ze śniegu, czy jak pozuje w rzędzie z protestującymi z tarczą w ręku. Kurski zrobił też sobie zdjęcie z przywódcami opozycji. Wśród nich był m.in. Witalij Kliczko.

Jednakże Jacek Kurski nie jest jednym, który odwiedził Ukrainę i podzielił się fotorelacją w Internecie. Zdjęcia z miejsc, gdzie jeszcze kilka dni temu ginęli ludzie, mają też m.in. Grzegorz Schetyna czy Paweł Kowal.

Kurski stoi w rzędzie z tarczą w ręku
Jacek Kurski stoi w rzędzie z tarczą w rękuKurski stoi w rzędzie z tarczą w ręku

Autor: msz/kka / Źródło: tvn24

Raporty:
Pozostałe wiadomości