Polska

Kuchciński: opozycja zachowuje się antypolsko

Polska


- Jedynym i najlepszym rozwiązaniem obecnej sytuacji są wcześniejsze wybory, za którymi może zagłosować więcej niż 307 posłów - uważa Marek Kuchciński z PiS i ostrzega. - Jeśli opozycja głosowałaby przeciw, to by się okazało, kto ma wilcze zęby.

Kuchciński ma nadzieję, że Prawo i Sprawiedliwość dogada się z Platformą w sprawie wcześniejszych wyborów. - Umowy formalnej miedzy nami nie ma, ale z PO można przeprowadzić wszystkie rozwiązania: skrócenie kadencji głosowaniem albo dzięki prezydentowi - stwierdził. Jednak według posła PiS Platforma traci resztki zdrowego rozsądku. - Zyta Gilowska dobrze się wczoraj zapytała Donalda Tuska: o co ci człowieku chodzi? Bo istotnie Donald Tusk zachowuje się w sposób niezrozumiały.

W Sejmie zamiast polityków, aktorzy w maskach postaci z "Folwarku zwierzęcego" Według Kuchcińskiego to PiS walczy z układami i polską agentów, która stworzyło SLD, a PO chce ją chronić. - Mamy do czynienia z podziałem na obóz chroniący agentów i łapowników i Polska solidarną - stwierdził. Marek Kuchciński dodał także, że stworzenie w tej chwili komisji śledczej w sprawie CBA jest niemożliwe. - Powołanie komisji jest możliwe, ale w momencie, kiedy w Sejmie będzie panował spokój. W tej chwili w parlamencie mamy aktorów w maskach przypominających postacie z "Folwarku zwierzęcego" Orwella - dodał polityk.

Źródło: tvn24

Pozostałe wiadomości