TVN24 | Polska

Sebastian Kaleta zakażony koronawirusem

TVN24 | Polska

Autor:
akw,
kab
Źródło:
tvn24.pl
Ministerstwo Zdrowia: ponad 6500 nowych zakażeń koronawirusem, 116 osób zmarło
Ministerstwo Zdrowia: ponad 6500 nowych zakażeń koronawirusem, 116 osób zmarłoTVN24
wideo 2/21
TVN24Ministerstwo Zdrowia: ponad 6500 nowych zakażeń koronawirusem, 116 osób zmarło

Wiceminister sprawiedliwości Sebastian Kaleta przekazał wieczorem, że jest zakażony koronawirusem SARS-CoV-2. "Jak dotąd zakażenie przechodzę bardzo łagodnie" - poinformował.

W środę Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 6526 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem. To największy bilans od początku epidemii w Polsce. Resort przekazał też informację o śmierci 116 osób, u których stwierdzono infekcję SARS-CoV-2. Łącznie w Polsce koronawirusa potwierdzono u 141 804 osób, spośród których 3217 zmarło.

Tego samego dnia wiceminister sprawiedliwości Sebastian Kaleta przekazał, że jest w gronie zakażonych koronawirusem osób. "Wirus nie wybiera. Stosujcie się do procedur, by ograniczyć możliwość zakażenia. Jak dotąd zakażenie przechodzę bardzo łagodnie" - napisał na Twitterze.

Dzień wcześniej premier Mateusz Morawiecki informował w mediach społecznościowych, że w związku z kontaktem z osobą zakażoną koronawirusem udaje się na kwarantannę. Chodzi o zakażonego funkcjonariusza Służby Ochrony Państwa. Dodał, że rząd pracuje normalnie i jest w stałym kontakcie ze współpracownikami i służbami. Jeszcze tego samego dnia Piotr Mueller poinformował, że wynik testu premiera na obecność wirusa jest ujemny.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE

Autor:akw, kab

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: tvn24

Tagi:
Raporty:
Pozostałe wiadomości