TVN24 | Polska

Kamionka Wielka. Jechał z paczkami. Pod samochodem kuriera załamał się most

TVN24 | Polska

Autor:
wini/
tam
Źródło:
TVN24 Kraków
Samochód utknął na moście
Samochód utknął na mościePSP Nowy Sącz
wideo 2/7
psp nowy sacz

Kurier jechał z paczkami do jednego z domów w Kamionce Wielkiej (Małopolska). Gdy przejeżdżał przez drewniany mostek, deski załamały się pod ciężarem pojazdu, samochód zawisł nad strumieniem.

Nietypowe zgłoszenie strażacy z Nowego Sącza i OSP Królowa Górna dostali w piątek o 13.36. "Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że pod samochodem dostawczym firmy kurierskiej załamały się drewniane belki na moście co spowodowało, że pojazd przechylił się i zawisł na stalowej konstrukcji mostu" – czytamy w komunikacie opublikowanym przez nowosądecką straż pożarną. Most prowadzi do domu nad rzeką Kamionka. 

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO

Pod samochodem załamał się mostKPP Nowy Sącz

Próbowali wyciągnąć samochód

Kierowca wysiadł z samochodu jeszcze przed przyjazdem służb. Nie miał żadnych obrażeń. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i sprawdzili, czy sami dadzą radę wyciągnąć pojazd.

"Właścicielka mostu nie wyraziła zgody na usunięcie pojazdu w inny sposób niż podniesienie go i przeniesienie przy użyciu dźwigu lub innego podobnego sprzętu. Z uwagi na powyższe odstąpiono od dalszych działań straży pożarnej" – podaje PSP Nowy Sącz.

Pod samochodem kuriera zerwały się belki mostuPSP Nowy Sącz

Autor:wini/ tam

Źródło: TVN24 Kraków

Źródło zdjęcia głównego: PSP Nowy Sącz

Pozostałe wiadomości