Polska

"Joachim bardzo żałuje, że nie jest w PJN"

Polska

Jakubiak przywiązana do nazwy PJN
TVN24Jakubiak przywiązana do nazwy PJN

Czy stowarzyszenie polityków-rozłamowców z PiS przekształcając się w partię, zmieni też nazwę? - Będziemy jeszcze dyskutować, ale ja jestem przywiązana raczej do Polska Jest Najważniejsza - odpowiedziała w TVN24 Elżbieta Jakubiak.

Była posłanka PiS zaznaczyła że choć niektórzy zauważają, iż nazwę PJN "trudno się odmienia", jej to nie przeszkadza. - Był czas, kiedy trudno było przyzwyczaić się do skrótu PO i PiS, prawda? - argumentowała.

"Joachim straszliwie żałuje, że nie jest z nami"

Jakubiak odniosła się także do słów posła PiS Joachima Brudzińskiego, który skrytykował PJN nazywając ją "hubą, która nie może żyć samodzielnie", a skrót rozszyfrował jako Podróbki Jednak Niewiarygodne. - Myślę, że Joachim straszliwie żałuje, że nie jest z nami. To jest jego największy problem - odparła.

Posłanka oświadczyła, że choć nie widzi Brudzińskiego w nowej partii, to jej zdaniem, poseł chciałby się w niej znaleźć. - On widzi się bardziej u nas, niż tam gdzie jest. Joachim jest inteligentny i zdaje sobie sprawę, że to co robi Prawo i Sprawiedliwość, jest prawie samobójstwem politycznym. Dzisiaj jest próba pokazywania, że "nic się nie stało", ale to tylko teksty znanych piosenek, a nie prawdziwa i realna sytuacja w PiS - powiedziała.

Źródło: tvn24

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości