TVN24 | Polska

Tir wyjeżdżał ze stacji paliw, zderzył się z samochodem osobowym. Nie żyje jedna osoba, trzy są ranne

TVN24 | Polska

Autor:
ib/
tam
Źródło:
TVN24 Wrocław
W wypadku zginęła jedna osoba, trzy zostały ranne (wideo bez dźwięku)
W wypadku zginęła jedna osoba, trzy zostały ranne (wideo bez dźwięku)KP PSP Zgorzelec
wideo 2/5
KP PSP ZgorzelecW wypadku zginęła jedna osoba, trzy zostały ranne

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 94 w Jędrzychowicach na Dolnym Śląsku. Wyjeżdżający ze stacji benzynowej tir zderzył się z samochodem osobowym. Nie żyje jeden z pasażerów volkswagena, a trzy osoby trafiły do szpitali.

Zdarzenie miało miejsce w sobotę około godziny 5:40. Dyżurny otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym w Jędrzychowicach. Hubert Jarosz, oficer prasowy straży pożarnej w Zgorzelcu przekazał, że samochód osobowy zderzył się z tirem na wyjeździe ze stacji benzynowej.

OGLĄDAJ TELEWIZJĘ NA ŻYWO W TVN24 GO >>>

Jedna osoba nie żyje

- Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący pojazdem ciężarowym 54-letni mężczyzna, wyjeżdżając ze stacji benzynowej na drogę krajową numer 94, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu nadjeżdżającemu volkswagenowi. W wyniku zderzenia jeden z pasażerów zginął na miejscu. Trzy osoby zostały przywiezione karetkami do szpitala - mówi Agnieszka Goguł, rzeczniczka zgorzeleckiej policji.

Jedna osoba nie żyje, trzy zostały ranneKP PSP Zgorzelec

Poszkodowani trafili do szpitali w Bolesławcu i Zgorzelcu. Jedna osoba jest w ciężkim stanie. Kierowca ciężarówki nie odniósł większych obrażeń.

Na miejscu pracowały trzy zastępy straży pożarnej. Swoje działania prowadzili między innymi technik kryminalistyki i biegły z zakresu wypadków samochodowych. Funkcjonariusze będą ustalać okoliczności wypadku. Droga przez kilka godzin była zablokowana.

DLACZEGO TO NA POLSKICH DROGACH CODZIENNIE GINIE 7 OSÓB? OGLĄDAJ W TVN24 GO >>> 

Autor:ib/ tam

Źródło: TVN24 Wrocław

Źródło zdjęcia głównego: KP PSP Zgorzelec

Pozostałe wiadomości