Polska

Kaczyński pocałował posłankę opozycji. I podpisał przyniesiony przez nią dokument

Polska

Jarosław Kaczyński pocałował w rękę posłankę Koalicji Obywatelskiej
Jarosław Kaczyński pocałował w rękę posłankę Koalicji Obywatelskiejtvn24
wideo 2/20

Tuż przed rozpoczęciem inauguracyjnego posiedzenia Sejmu IX kadencji Katarzyna Piekarska z Koalicji Obywatelskiej zbierała wśród posłów podpisy pod wnioskiem o powołanie parlamentarnego zespołu przyjaciół zwierząt. Posłanka podeszła do siedzącego w ławie sejmowej Jarosława Kaczyńskiego. Prezes PiS pocałował na przywitanie posłankę w rękę i podpisał przedstawiony mu dokument. Na pożegnanie Piekarska została po raz drugi pocałowana w dłoń.

We wtorek tuż przed rozpoczęciem inauguracyjnego posiedzenia Sejmu IX kadencji Katarzyna Piekarska (Koalicja Obywatelska) zbierała we wtorek wśród posłów na sali plenarnej podpisy pod wnioskiem o powołanie parlamentarnego zespołu przyjaciół zwierząt.

Posłanka poinformowała, że pod wnioskiem podpisali się między innymi: prezes PiS Jarosław Kaczyński, Paweł Kukiz, Władysław Teofil Bartoszewski, Krzysztof Śmiszek, Andrzej Rozenek, Małgorzata Tracz, Grzegorz Napieralski.

Kaczyński pocałował posłankę KO w dłoń

Kamery zarejestrowały jak posłanka Koalicji Obywatelskiej podeszła do siedzącego w ławie sejmowej Jarosława Kaczyńskiego. Prezes PiS na przywitanie pocałował posłankę w rękę i podpisał przedstawiony mu dokument.

Piekarska rozmawiała chwilę z Kaczyńskim i towarzyszącymi mu Mariuszem Błaszczakiem, Ryszardem Terleckim i Piotrem Glińskim.

Na pożegnanie Piekarska została po raz drugi pocałowana w dłoń przez prezesa PiS. Odchodząc, prawdopodobnie powiedziała "wow", co można wyczytać z ruchu ust.

Autor: KB/adso / Źródło: TVN24, PAP

Źródło zdjęcia głównego: tvn24

Raporty:
Pozostałe wiadomości