TVN24 | Polska

Jarosław Gowin "czuje się lepiej". "Powróci do polityki, ale dajmy mu trochę czasu"

TVN24 | Polska

Autor:
momo/kab
Źródło:
PAP
Wypij: Gowin to twardy zawodnik. "Wróci do nas niedługo
Wypij: Gowin to twardy zawodnik. "Wróci do nas niedługoTVN24
wideo 2/7
TVN24Wypij: Gowin to twardy zawodnik. "Wróci do nas niedługo

Jarosław Gowin czuje się trochę lepiej, był w szpitalu i musi odpocząć, dajmy mu trochę czasu, bezapelacyjnie wróci do czynnej polityki, nikt nie wyobraża sobie Porozumienia bez niego - powiedział rzecznik koła parlamentarnego Porozumienia Jan Strzeżek.

24 listopada rzeczniczka Porozumienia Magdalena Sroka poinformowała, że "od kilku dni Jarosław Gowin, w związku z rekomendacjami lekarzy, przebywa w szpitalu". Podkreśliła, że nie jest upoważniona do przekazywania informacji o stanie zdrowia lidera ugrupowania.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Jarosław Gowin "czuje się trochę lepiej"

Jan Strzeżek pytany we wtorek, jak czuje się Gowin oraz czy opuścił już szpital, odpowiedział: - Niedługo Jarosław Gowin będzie sam mówił o swoim stanie zdrowia, mogę zdradzić tylko, że czuje się na pewno trochę lepiej.

- Był w szpitalu, musi odpocząć, dajmy mu trochę czasu - dodał Strzeżek.

Pytany, czy Gowin powróci do czynnej polityki, odparł, że "bezapelacyjnie". - Myślę, że nikt nie wyobraża sobie Porozumienia Jarosława Gowina bez Jarosława Gowina, ale on o swoich planach politycznych i o tym, kiedy wróci, będzie już informował osobiście, mam nadzieję, że będzie to niedługo - zapewnił Strzeżek.

Autor:momo/kab

Źródło: PAP

Źródło zdjęcia głównego: Marcin Obara/PAP

Pozostałe wiadomości