Polska

Korwin-Mikke: zalew Europy śmieciem ludzkim, który nie chce pracować

Polska

Korwin-Mikke w kontrowersyjnym wystąpieniu na temat uchodźców przed Parlamentem Europejskim
EPTVKorwin-Mikke w kontrowersyjnym wystąpieniu na temat uchodźców

- My niszczymy Europę. To jest polityka upadku Europy - tak o napływie imigrantów mówił we wtorek Janusz Korwin-Mikke w Parlamencie Europejskim. To kolejne kontrowersyjne wystąpienie europosła.

- Polska nie ma problemu z imigrantami, Polska ma problem z imigrantami, których w ramach realizacji absurdalnej doktryny dublińskiej trzyma się w obozach koncentracyjnych. Oni z nich chcą uciec, z Polski do Niemiec, Austrii i innych krajów - rozpoczął wystąpienie Janusz Korwin-Mikke.

W jego opinii dzieje się tak dlatego, że w Polsce są niższe zasiłki socjalne niż w zachodniej Europie.

- Gdybyśmy zlikwidowali zasiłki socjalne, to wtedy ani do Polski, ani do całej Europy nie przyjeżdżaliby ludzie, którzy chcą żyć z zasiłków - przekonywał europoseł.

Cenni, w opinii Korwin-Mikkego, są ci ludzie, którzy chcą pracować. Jednak Europa - mówił - takich ludzi odsyła do ich krajów, a "bierze" tych, którym pracować się nie chce. - Jest to absurdalna polityka. Jest to zalew Europy śmieciem ludzkim, który nie chce pracować - podsumował Korwin-Mikke.

- Ameryka zbudowała potęgę, bo przyjmowała imigrantów chcących pracować, bo nie dawała im żadnych zasiłków. My niszczymy Europę, to jest polityka upadku Europy - zakończył krótkie przemówienie Korwin-Mikke.

Autor: PM//rzw / Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: EPTV

Tagi:
Raporty:
Pozostałe wiadomości