TVN24 | Polska

Jego ciało znaleziono w rzece. Policja prosi o pomoc

TVN24 | Polska

Autor:
tam
Źródło:
policja Pszczyna
Jego ciało znaleziono w rzece. Policja prosi o pomoc w identyfikacji mężczyzny
Jego ciało znaleziono w rzece. Policja prosi o pomoc w identyfikacji mężczyznypolicja Pszczyna
wideo 2/6
policja PszczynaJego ciało znaleziono w rzece. Policja prosi o pomoc w identyfikacji mężczyzny

Miał około 53 lat, prawdopodobnie 167 centymetrów wzrostu i ważył około 63 kilogramów. Jego ciało znaleziono w Wiśle w Goczałkowicach-Zdroju (woj. śląskie) w lipcu 2020 roku. Wciąż nie wiadomo, kim był mężczyzna. Policja publikuje jego portret przyżyciowy i prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości zmarłego.

- Odtworzono prawdopodobny wygląd przyżyciowy mężczyzny - informuje Jadwiga Śmietana z policji w Pszczynie. I dodaje, że zmarły - którego ciało odnaleziono w lipcu 2020 roku w Wiśle w miejscowości Goczałkowice-Zdrój - miał prawdopodobnie około 53 lat, 167 centymetrów wzrostu i ważył około 63 kilogramów. Niemal całkowicie nie miał uzębienia.

- Wykonane czynności i ustalenia pozwalają przypuszczać, że mężczyzna ten mógł być osobą bezdomną lub samotną, przebywającą w miejscowościach pobliskich oraz przez które przepływa rzeka Iłownica oraz Wapienica - przekazuje policjantka. Według niej, mógł zaginąć w okresie od 2018 roku do lipca 2020 roku.

Ustalono, że jest to mężczyzna odmiany białej w wieku 53 +/- 9 lat, 167 +/- 7 cm wzrostu i ok. 63 kg wagi. Mężczyzna prawie całkowicie nie posiadał uzębienia. 

Nie wiedzą, kim był, proszą o pomoc

Policja wciąż nie wie, kim był zmarły, i dlatego apeluje do wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny. Ci, którzy posiadają informacje na jego temat, mogą kontaktować się z policją w Pszczynie pod numerami telefonów 47 8552 280, 47 8552 287 bądź poprzez wiadomość e-mail: kryminalny@pszczyna.ka.policja.gov.pl.

OGLĄDAJ TELEWIZJĘ NA ŻYWO W TVN24 GO >>>

Policja prosi o pomoc w identyfikacji mężczyznypolicja Pszczyna

Autor:tam

Źródło: policja Pszczyna

Źródło zdjęcia głównego: policja Pszczyna

Pozostałe wiadomości