"Fakty" TVN programem informacyjnym roku

Polska

tvn24Nagrodę odebrał Grzegorz Kajdanowicz

"Fakty" TVN wyróżnione w kategorii "program informacyjny roku". W czasie Wielkiej Gali Złotych i Kryształowych Anten Świata Telekomunikacji i Mediów nagrodę w imieniu zespołu odebrał Grzegorz Kajdanowicz.

Nagrody zostały wręczone podczas XVII Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów.

- Ta nagroda jest kolejnym potwierdzeniem tego, że "Fakty" są liderem rynku programów informacyjnych. Nie było łatwo, bo nie jest to łatwy rynek. Trzeba sobie udowadniać właściwie codziennie to, że jesteśmy najlepsi, że jesteśmy najbardziej profesjonalni, mamy najlepszą publiczność, to, że jesteśmy warci zaufania, ale udało się - powiedział prowadzący "Fakty" Grzegorz Kajdanowicz, który odebrał wyróżnienie w kategorii "program informacyjny roku".

- Mamy kilka istotnych programów informacyjnych, natomiast rzeczywiście "Fakty", których ja osobiście jestem wielkim zwolennikiem i nie wyobrażam sobie doby bez "Faktów", na pewno zasłużyły sobie na uznanie szerokiej publiczności, bo o tym świadczy oglądalność - podkreślił Piotr Muszyński wchodzący w skład kapituły konkursu Złotych i Kryształowych Anten.

Nagrody przyznaje kapituła

Konkurs ma na celu "popularyzację ludzi, którzy przyczynili się do rozwoju telekomunikacji w Polsce, najciekawszych produktów i rozwiązań, a także promocję polskiej myśli technicznej". Złote i Kryształowe Anteny łącznie w dziewięciu kategoriach przyznała kapituła, w skład której wchodzą m.in. przedstawiciele branży telekomunikacyjnej.

"Fakty" to najchętniej oglądany program informacyjny w Polsce. Po raz pierwszy pojawił się na antenie TVN w październiku 1997 roku.

Autor: js/adso / Źródło: tvn24

Źródło zdjęcia głównego: tvn24