TVN24 | Polska

Dzisiaj mecz Polska-Hiszpania. Zapraszamy do Strefy Kibica w TVN24 i TVN24 GO

TVN24 | Polska

Autor:
red.
Źródło:
TVN24
Dzisiaj mecz Polska-Hiszpania. Relacja z SewilliTVN24
wideo 2/17
TVN24Dzisiaj mecz Polska-Hiszpania. Relacja z Sewilli

Programy poświęcone mistrzostwom Europy w piłce nożnej można oglądać na antenie TVN24 i w TVN24 GO. O godzinie 21 w sobotę rozpocznie się spotkanie Polska-Hiszpania. Zapraszamy na program specjalny od godziny 19.30 w TVN24 GO i od godziny 20 na antenie TVN24.

Piłkarskie EURO to wydarzenie, którym żyje cała Europa, w tym Polacy. Z myślą o kibicach piłki nożnej na antenie TVN24 oraz w TVN24 GO pojawiły się poświęcone mistrzostwom Europy programy.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE

Dwa razy dziennie, we "Wstajesz i wiesz" oraz "Faktach po południu", Joanna Kryńska, Łukasz Jedliński, Piotr Jacoń i Krzysztof Górlicki pokazują i omawiają najważniejsze informacje dotyczące mistrzostw.

Zobacz serwis specjalny: Wszystko o EURO 2020

Zapraszamy też do nowoczesnego studia na specjalne wydania Strefy Kibica TVN24 podczas meczów reprezentacji Polski 19 i 23 czerwca. Program będzie emitowany godzinę przed meczem, w przerwie spotkania i od razu po jego zakończeniu.

W sobotę drugi mecz Biało-Czerwonych. Reprezentacja Polski o godzinie 21 zmierzy się z Hiszpanią na stadionie w Sewilli. Z tej okazji program specjalny w TVN24 GO od godziny 19.30 i od 20 na antenie TVN24.

Gospodarzami nowego ultranowoczesnego studia będą Joanna Kryńska, Olga Olesek oraz Łukasz Jedliński. Wraz z gośćmi - ekspertami, sportowcami i miłośnikami piłki - będą śledzić poczynania naszych piłkarzy, a nasi reporterzy wraz z kibicami będą celebrować spotkania meczowe. Wśród stałych komentatorów w naszym studiu pojawią się były bramkarz Radosław Majdan czy sędzia piłkarska Karolina Bojar.

Studio Strefy Kibica TVN24TVN24
Studio Strefy Kibica TVN24TVN24

Autor:red.

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: TVN24