Wjechali na skrzyżowanie w tym samym momencie. Obaj twierdzą, że na "zielonym". Groźny wypadek pod Olkuszem

Autor:
bp/gp
Źródło:
tvn24.pl
Wjechali na skrzyżowanie w tym samym momencie, obaj twierdzą, że mieli zielone. Groźny wypadek pod Krakowem
Wjechali na skrzyżowanie w tym samym momencie, obaj twierdzą, że mieli zielone. Groźny wypadek pod KrakowemChampion Pomoc Drogowa
wideo 2/4
Champion Pomoc DrogowaWjechali na skrzyżowanie w tym samym momencie, obaj twierdzą, że mieli zielone. Groźny wypadek pod Krakowem

Do groźnego wypadku doszło we wtorkową noc na trasie między Olkuszem a Katowicami. Kierowcy samochodu osobowego i ciężarówki, jadący w różnych kierunkach, wjechali jednocześnie na skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną, doprowadzając do wypadku. Obaj twierdzą, że mieli "zielone". Lekko ranny został 47-latek, kierujący osobowym seatem.

Jak przekazali olkuscy policjanci, do wypadku doszło we wtorek około godziny 22 na drodze krajowej numer 94 w miejscowości Bolesław (Małopolska). W wyniku zdarzenia lekko ranna została jedna osoba.

Kierowca seata trafił do szpitala. Niedługo potem został wypisanyChampion Pomoc Drogowa

Obaj twierdzą, że jechali przepisowo

W wypadku brały udział samochód osobowy i ciężarówka. Jak informuje młodszy aspirant Marika Guzik-Gajda z olkuskiej policji, pojazdy wjechały na skrzyżowanie DK94 z ulicą Główną w tym samym momencie i zderzyły się.

Lekko poszkodowany 47-letni kierowca samochodu osobowego trafił do szpitala, niedługo potem został z niego wypisany. 31-latkowi z ciężarówki nic się nie stało.

Policja bada przyczyny wypadku. "Obaj twierdzą, że wjechali na zielonym świetle"Champion Pomoc Drogowa

- Na tym skrzyżowaniu jest sygnalizacja świetlna i obaj kierujący twierdzą, że wjechali na nie przepisowo, na zielonym świetle. Badamy okoliczności wypadku, kierowcy będą wkrótce składali wyjaśnienia - powiedziała Guzik-Gajda.

Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:bp/gp

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Champion Pomoc Drogowa

Pozostałe wiadomości