Zderzenie samochodu z dźwigiem na ekspresówce. Zginął mężczyzna

TVN24 | Polska

Autor:
asty/adso
Źródło:
TVN24
TVN24W zderzeniu samochodu osobowego z dźwigiem zginął mężczyzna

Na trasie S3 doszło do tragicznego wypadku na wysokości Deszczna. W wyniku zderzenia samochodu osobowego z dźwigiem zginął mężczyzna. Zablokowana została droga w kierunku Gorzowa Wielkopolskiego.

W poniedziałkowy wieczór po godzinie 22 na trasie S3 na wysokości Deszczna doszło do tragicznego wypadku. Kierujący samochodem osobowym marki Kia, jadący od strony Skwierzyny w kierunku Gorzowa Wielkopolskiego, z niewyjaśnionych przyczyn uderzył w prawidłowo oświetlony dźwig, jadący przed nim.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE

W zderzeniu samochodu osobowego z dźwigiem zginął mężczyznaTVN24

Siła uderzenia była tak duża, że auto dachowało. Na miejsce zostało wysłanych kilka zastępów straży pożarnej, policja i pogotowie. - Mężczyzna kierujący kią był zakleszczony w pojeździe. Strażacy przy użyciu ciężkiego sprzętu wyciągnęli mężczyznę z pojazdu jeszcze z oznakami życia i przekazali załodze pogotowia ratunkowego. Niestety medycy stwierdzili zgon mężczyzny – przekazał Bartłomiej Mądry, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej.

Droga w kierunku Gorzowa Wielkopolskiego została zablokowana, a utrudnienia trwały kilka godzin. Policja wyznaczyła objazd przez Skwierzynę.

Autor:asty/adso

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: TVN24