Premiery, ważne tematy i nagrodzone reportaże. Wakacyjne odcinki "Czarno na białym"

Autor:
red.
Źródło:
TVN24
Dekada programu "Czarno na białym"
Dekada programu "Czarno na białym"TVN24
wideo 2/5
TVN24"Czarno na białym" do obejrzenia w TVN24 od poniedziałku do piątku o godzinie 20.30, a w soboty - o godzinie 21.30

Niesamowite historie, trudne rozmowy, ważne tematy społeczne i polityczne - to znaki firmowe programu "Czarno na białym", który obchodzi dekadę swojego istnienia. W ramach wakacyjnego cyklu zapraszamy na kilka premierowych odcinków, ale także na powtórkowe i nagradzane reportaże z ostatnich lat. "Czarno na białym" do obejrzenia w TVN24 od poniedziałku do piątku o godzinie 20.30, a w soboty - o godzinie 21.30. Kolejne odcinki są dostępne w TVN24 GO.

OGLĄDAJ ODCINKI PROGRAMU "CZARNO NA BIAŁYM" W INTERNECIE NA TVN24 GO

Reporterzy "Czarno na białym" pracują cały rok. W ramach wakacyjnego cyklu zapraszamy na premierowe odcinki, ale także powtórkowe reportaże z ostatnich lat - te nagradzane i te, które odbiły się szerokim echem w przestrzeni publicznej.

Zapraszamy również do obejrzenia rozmów z reporterami na temat ich pracy przy konkretnych materiałach - z Piotrem Jaconiem (o reportażu "Wszystko o moim dziecku"), z Marcinem Gutowskim (o repotrażu "Don Stanislao. Druga twarz kardynała Dziwisza" i o cyklu "Bielmo") i Rafałem Stangreciakiem (o serii materiałów "Sprawa siostry Joanny").

W TVN24 GO można oglądać również archiwalne najciekawsze materiały programu "Czarno na białym", które powstały od początku jego istnienia, od 2011 roku.

Dodatkowo zachęcamy do obejrzenia materiału Rafała Stangreciaka o kulisach pracy zespołu "Czarno na białym", a także materiałów Juliusza Kaszyńskiego o kulisach powstawania konkretnych reportaży.

Oglądaj pierwszą część materiału o kulisach powstawania reportaży "Czarno na białym" w TVN24 GO

Oglądaj drugą część materiału o kulisach powstawania reportaży "Czarno na białym" w TVN24 GO

Wakacyjne odcinki "Czarno na białym" będą emitowane w TVN24 do 17 lipca - od poniedziałku do piątku o godzinie 20.30, a w soboty - o godzinie 21.30. "Czarno na białym" dostępne jest cały czas w TVN24 GO.

Autor:red.

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: TVN24, Shutterstock

Pozostałe wiadomości