TVN24 | Polska

Listkiewicz: to odciśnie piętno na całym EURO

TVN24 | Polska

Autor:
akr//now
Źródło:
TVN24
Listkiewicz o omdleniu na boisku duńskiego piłkarza Christiana EriksenaTVN24
wideo 2/4
TVN24Listkiewicz o omdleniu na boisku duńskiego piłkarza Christiana Eriksena

Myślę, że na całe to EURO, które dopiero się zaczęło, to nieszczęśliwe zdarzenie jakoś wpłynie - powiedział Michał Listkiewicz. Były prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej w "Faktach po Faktach" mówił o możliwych następstwach niespodziewanego omdlenia Christiana Eriksena podczas meczu. Ocenił, że koledzy z drużyny "myślami będą na pewno z nim, a nie przy tym, czy przegrają, czy wygrają kolejny mecz".

Duńczyk Christian Eriksen niespodziewanie zasłabł w trakcie meczu grupowego mistrzostw Europy z Finlandią. 29-letni zawodnik Interu Mediolan był długo reanimowany na boisku. Duńskie media podały, że odzyskał przytomność. Michał Listkiewicz, były prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej przyznał w "Faktach po Faktach" w TVN24, że kiedy obserwował te wydarzenia, czuł "przerażenie, szok".

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

"Wpłynie przede wszystkim na psychikę, szczególnie jego kolegów z drużyny"

- Myślę, że na całe to EURO, które dopiero się zaczęło, to nieszczęśliwe zdarzenie jakoś wpłynie, będzie miało jakieś piętno - ocenił. Jego zdaniem sobotnie wydarzenia nie poskutkują tym, że mecze będą odwoływane. - Natomiast wpłynie przede wszystkim na psychikę, szczególnie jego kolegów z drużyny, którzy myślami będą na pewno z nim, a nie przy tym, czy przegrają, czy wygrają kolejny mecz - mówił Listkiewicz.

CZYTAJ RÓWNIEŻ, JAK WYDARZENIA Z MURAWY KOMENTOWAŁ RADOSŁAW MAJDAN >>>

TUTAJ ZNAJDZIESZ NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE O STANIE ERIKSENA >>>

Autor:akr//now

Źródło: TVN24