TVN24 | Polska

Straciła panowanie nad kierownicą, uderzyła w drzewo. Ranna kobieta i trzyletnie dziecko

TVN24 | Polska

Autor:
wini/
tam
Źródło:
TVN24 Kraków
Wypadek w Brzozowcu
Wypadek w BrzozowcuKontakt24/ OSP Czaszyn
wideo 2/5
slideshow ania

Dwie osoby, w tym trzyletnie dziecko, zostały ranne w wypadku, do którego doszło w środę rano w Brzozowcu (Podkarpacie). Według wstępnych ustaleń policji kierująca fordem 38-latka straciła panowanie nad samochodem, wjechała do rowu i uderzyła w przydrożny słup, a następnie w drzewo.

Do wypadku doszło około godziny 7 rano w Brzozowcu na drodze wojewódzkiej numer 892. 38-latka jechała fordem w kierunku Zagórza.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, zjechała z jezdni, wjechała do rowu, uderzyła w przydrożny słup, a następnie w drzewo – podaje Monika Hędrzak, oficer prasowy sanockiej policji.

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO >>>

W wypadku została ranna 38-latka oraz dzieckoKontakt24/ OSP Czaszyn

Ranne dziecko

W wypadku ranna została 38-latka oraz jadące z nią trzyletnie dziecko, które zostało przetransportowane śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala.

- Do szpitala została przewieziona także kierująca pojazdem. Kobieta była trzeźwa – uzupełnia rzeczniczka. Policja ustala szczegółowe okoliczności zdarzenia i apeluje o ostrożność na drogach.

DLACZEGO TO NA POLSKICH DROGACH CODZIENNIE GINIE 7 OSÓB? OGLĄDAJ W TVN24 GO >>> 

Autor:wini/ tam

Źródło: TVN24 Kraków

Źródło zdjęcia głównego: Kontakt24/ OSP Czaszyn

Pozostałe wiadomości