Brudziński: Kwaśniewski dostał w sam podbródek

Brudziński: Kwaśniewski "fiknął" i "się wyłożył"
Brudziński: Kwaśniewski "fiknął" i "się wyłożył"
TVN24
TVN24Brudziński: Kwaśniewski "fiknął" i "się wyłożył"

- Aleksander Kwaśniewski został celnie trafiony w dół, w sam podbródek - tak w iście bokserskim stylu podsumował debatę Kaczyński - Kwaśniewski Joachim Brudziński z Prawa i Sprawiedliwości.

Opinie innych polityków

Zdaniem posła, debata pokazała nie tylko, że Jarosław Kaczyński jest profesjonalnym politykiem, ale także "osobowością telewizyjną". Kwaśniewski za to zachowywał się, według Brudzińskiego, jak "rozkapryszone dziecko". Szczególnie w końcówce: - Gdy miał świadomość przegranej - mówi poseł PiS.

Kwaśniewski został wybity z uderzenia już w pierwszej rundzie, a końcówka zdecydowanie należała do Jarosława Kaczyńskiego Joachim Brudziński, PiS o debacie


Brudziński bronił tezy o wygranej premiera, mimo wyników sondaży przeprowadzonego przez "Teraz My" i RMF FM. Według 46 proc. badanych, zwyciężył Kwaśniewski, 37 proc. wskazało Kaczyńskiego. Zdaniem posła, na ten sondaż należy patrzeć z perspektywy popularności obu polityków, a Kwaśniewski jest bardziej przez Polaków lubiany. Tak mała strata Kaczyńskiego jest z kolei owocem ciężkiej pracy całego sztabu nad poprawą wizerunku - poprawą udaną, według Brudzińskiego.

Brudziński: - Tusk jest leniwy
Brudziński: - Tusk jest leniwyTVN24

Pytany o to, czy dojdzie do debaty Kaczyński - Tusk, Brudziński odpowiedział, że sztab PiS-u to rozważy. - Musiałby zostać przynajmniej jeden warunek: Donald Tusk musi się jasno określić na scenie politycznej, zadeklarować, że nie będzie koalicji z LiD-em.

Źródło: tvn24

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości