TVN24 | Polska

Wpadł w poślizg i uderzył w dwa samochody. Nagrał to jeden z kierowców

TVN24 | Polska

Autor:
ib/
tam
Źródło:
Policja Jawor
Moment zdarzenia nagrała kamerka samochodowa
Moment zdarzenia nagrała kamerka samochodowaKPP Jawor
wideo 2/10
KPP JaworMoment zdarzenia nagrała kamerka samochodowa

35-latek spowodował groźnie wyglądające zdarzenie na drodze między Bolkowem a Jelenią Górą. Jak informuje policja, mężczyzna nie dostosował prędkości do warunków na drodze, wpadł w poślizg i uderzył w dwa inne pojazdy. Przebieg kolizji zarejestrowała kamera w samochodzie jednego z uczestników kolizji.

Do zdarzenia doszło w środę, 13 października, po godzinie 11, na drodze krajowej numer 3, niedaleko Bolkowa. Jak ustalili policjanci, kierujący bmw 35-letni obywatel Ukrainy - jadąc z nadmierną prędkością - stracił panowanie nad prowadzonym samochodem.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO >>>

Nagranie z kamerki

- Zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie uderzył w dwa prawidłowo jadące auta, które poruszały się w przeciwnym kierunku - mówi Ewa Kluczyńska, oficer prasowy jaworskiej policji. I choć zdarzenie wyglądało poważnie, to nikomu się nic nie stało. - Na szczęście żaden z uczestników tego zdarzenia nie odniósł obrażeń i nie wymagał pomocy medycznej. Sprawca kolizji był trzeźwy. Funkcjonariusze na miejscu ukarali 35-latka mandatem karnym w kwocie 500 złotych - dodaje.

Do zdarzenia doszło na drodze w pobliżu BolkowaKPP Jawor

Policja opublikowała film z kamerki samochodowej jednego z uczestników, która zarejestrowała przebieg zdarzenia. Tym samym przestrzega przed nadmierną prędkością i pokazuje, czym może się skończyć brawura na drodze. Funkcjonariusze apelują o dostosowywanie prędkości do warunków drogowych, ale też własnych umiejętności i natężenia ruchu.

Łącznie uszkodzeniu uległy trzy samochodyKPP Jawor

Autor:ib/ tam

Źródło: Policja Jawor

Źródło zdjęcia głównego: KPP Jawor

Pozostałe wiadomości