Polska

BMW uderzyło w drzewo. Trzy osoby nie żyją

Polska

policja w BiałogardzieTragiczny wypadek koło Białogardu

Dwaj bracia oraz ich kolega zginęli w wypadku, do którego doszło nieopodal Białogardu (woj. zachodniopomorskie). Wszyscy podróżowali samochodem, który uderzył w przydrożne drzewo.

W aucie jechali trzej mężczyźni. Wszyscy zginęli (fot. policja) 

Do wypadku doszło w czwartek po południu na drodze Białogórzyno–Źeleźno. Przybyli na miejsce ratownicy zastali kompletnie rozbite BMW. - We wraku pojazdu było uwięzionych trzech mężczyzn. Po rozcięciu samochodu przez strażaków, wydobyto uwięzione w nim osoby - poinformował w piątek asp. szt. Jerzy Zachaczewski z Komendy Powiatowej Policji w Białogardzie.

Jeden z najtragiczniejszych wypadków w okolicy

Lekarz pogotowia już na miejscu stwierdził zgon dwóch mężczyzn w wieku 51 i 44 lat. Trzeci mężczyzna, 48-latek, z ciężkimi ranami został przewieziony do Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie. Jednak pomimo wysiłków lekarzy, mężczyzna zmarł.

- To jedno z najtragiczniejszych wydarzeń drogowych w ostatnim czasie w białogardzkim powiecie - mówi Zachaczewski. Jak dodaje, kierowca BMW - jadąc najprawdopodobniej z nadmierną prędkością - stracił panowanie nad autem, zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo.

Okolice zdarzenia w Zumi.pl

Źródło: tvn24.pl, Bild.de

Źródło zdjęcia głównego: policja w Białogardzie

Pozostałe wiadomości