Beyonce w Warszawie. "Był płacz, był taniec, wszystko było"

Polska

tvn24W trakcie dwugodzinnego koncertu Beyonce zaśpiewała swoje największe przeboje

Ponad 52 tysiące ludzi obejrzało w sobotę koncert Beyonce w ramach szóstej edycji Orange Warsaw Festival. - Był płacz, był taniec, wszystko było - zachwycały się po koncercie fanki artystki. Podczas dwugodzinnego show na Stadionie Narodowym piosenkarka zaśpiewała swoje największe przeboje. - To po prostu niesamowite przeżycie - stwierdziła po koncercie Edyta Herbuś.

Występ Beyonce na Stadionie Narodowym w Warszawie rozpoczął się w sobotę chwilę po godzinie 23. Utworem, który jako pierwszy zaśpiewała gwiazda, była piosenka "Run the World (Girls)", podczas której artystka dała popis zarówno swoich wokalnych jak i tanecznych umiejętności.

- Jak się macie? Cieszę się, że mogę dziś dla was wystąpić, dziękuję, że zechcieliście mnie ugościć. Chcę podziękować wam za waszą lojalność i jednocześnie dedykować piosenkę, którą zawsze śpiewam z myślą o moich fanach - powiedziała Beyonce, tuż przed wykonaniem utworu "Flaws and All".

"Niesamowite przeżycie"

- Ten szał, ta euforia zbiorowa, która się tutaj wszystkim udzieliła... Wszyscy byliśmy tak rozedrgani i w takiej roztrząsającej energii, że to po prostu niesamowite przeżycie- zachwycała się po koncercie Beyonce Edyta Herbuś.

- To było moje marzenie, żeby zobaczyć Beyonce na żywo. W końcu się spełniło. Jestem pod wielkim wrażeniem. Widać, że jest profesjonalistką. Zrobiła to w 100 procentach. Nawet w 150. Jestem zachwycona - mówiła w rozmowie z reporterem TVN24 jedna z fanek artystki. - Był płacz, był taniec, wszystko było - dodała kolejna.

Śpiewali z Beyonce największe przeboje

Koncert Beyonce obejrzało ponad 52 tys. fanów. Miłośnicy piosenkarki śpiewali wraz z nią największe przeboje, m.in. "Crazy in Love "Irreplaceable", "Single Ladies", "Baby Boy". Gwiazda nie dała fanom chwili wytchnienia co rusz podgrzewając atmosferę. - To show, podczas którego macie się zatracić; tańczcie, śpiewajcie, chcę was słyszeć - namawiała gwiazda. Dynamiczne układy choreograficzne, w które artystka wkładała tyle samo serca, co w śpiew, spektakularne stroje, które piosenkarka zmieniała dziewięć razy, liczne wizualizacje i iluminacje stworzyły tego wieczora spektakularne widowisko.

"Obiecuję, że jeszcze do was przyjadę"

Na koniec artystka zaskoczyła zgromadzonych przed sceną fanów, którzy z niedowierzaniem patrzyli jak schodzi do nich z estrady. Szczęśliwcy mogli zdobyć autograf gwiazdy i uścisnąć jej rękę. - Świetnie się dziś z wami bawiłam. Dziękuję i obiecuję, że jeszcze do was przyjadę, wracajcie bezpiecznie do domu - powiedziała gwiazda żegnając rozentuzjazmowaną polską publiczność.

Największe wydarzenie Orange Warsaw Festival

Koncert amerykańskiej piosenkarki zapowiadany był jako największe wydarzenie szóstej edycji Orange Warsaw Festival. Występ był częścią światowej trasy koncertowej "The Mrs. Carter Show". Pierwszego dnia festiwalu oprócz Beyonce, zagrali m.in. zespół OCN oraz Basement Jaxx. Na niedzielę zapowiadane są występy m.in. zespołu The Offspring, Cypress Hill oraz Fatboy Slim.

Autor: kde/tr / Źródło: TVN24, PAP