TVN24 | Polska

Wypadki na autostradach. Na A4 zderzenie samochodów, na A2 ciężarówka uderzyła w bariery

TVN24 | Polska

Aktualizacja:
Autor:
wini
Źródło:
PAP
Budziszów Wielki (woj. dolnosląskie)
Budziszów Wielki (woj. dolnosląskie)Google Earth
wideo 2/6
Google EarthBudziszów Wielki (woj. dolnosląskie)

W sobotę autostrada A4 w kierunku Zgorzelca i autostrada A2 w stronę Poznania były zablokowane. Na Dolnym Śląsku zderzyły się dwa auta osobowe, a w Wielkopolsce ciężarówka uderzyła w bariery.

Do wypadku na A4 doszło na węźle Budziszów Wielki. Jak przekazał dyżurny dolnośląskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, w sobotę po godzinie 11 doszło tam do zderzenia dwóch aut osobowych.

Po godzinie 13 dyżurny dolnośląskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg krajowych i Autostrad poinformował, że autostrada jest już przejezdna.

Wypadek na A2

Do wypadku doszło też na autostradzie A2 w stronę Poznania między węzłami Nowy Tomyśl i Buk. Na 133. km trasy samochód ciężarowy uderzył w bariery.

Objazd zablokowanego odcinka odbywał się przez MOP Zalesie. - Na miejscu trwają działania służb autostradowych. W związku z utrudnieniem oraz dużym natężeniem ruchu wystąpił zator drogowy o długości około dwóch kilometrów - podał w sobotę przed południem dyżurny punktu informacji drogowej poznańskiego oddziału GDDKiA

O godzinie 15 dyżurny poinformował, że utrudnienia zakończyły się. Obecnie ruch odbywa się dwoma pasami.

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:wini

Źródło: PAP

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości