Polska

Ącki: Jesteśmy narodem Pudziana

Polska

Aktualizacja:
Szymon Majewski w TVN24
TVN24Szymon Majewski w TVN24

Ędward Ącki połączy łańcuchem przyjaźni pałac prezydenta i premiera. - Stwórzmy Wielki Łańcuch Ciepłych Rąk, aby w kontaktach na linii prezydent-premier raz na zawsze skończyć z oziębłym traktowaniem - zachęca showman Szymon Majewski. Na happening Ącki zaprasza w sobotę 8 listopada.

- Bez względu na porę roku, pomiędzy pałacami wciąż wieje chłodem. Dwie najważniejsze osoby w naszym państwie potrzebują ocieplenia wzajemnych relacji. Dlatego nadszedł czas, aby im pomóc! Połączmy Pałac Prezydencki z Kancelarią Premiera! - wzywa Szymon Majewski.

Od pałacu do pałacu

W najbliższą sobotę, w samo południe pod pomnikiem Mikołaja Kopernika w Warszawie rozpocznie się wielkie święto pojednania w stylu Ędwarda Ąckiego. Żywy łańcuch ma stanąć na trasie łączącej dwa pałace: od Pałacu Prezydenckiego na Krakowskim Przedmieściu przez Nowy Świat, Plac Trzech Krzyży, po Aleje Ujazdowskie, przy których siedzibę ma Rada Ministrów.

"Jak się napniemy, chwycimy za klamki"

- Bardzo państwa prosimy, wierzymy w państwa ciepłe ręce. Całą noc trzymałem dłonie w piekarniku, aby były gorące. Połączmy dwa pałace, nawet może uda nam się chwycić za klamki jak się napniemy - jesteśmy w końcu narodem Pudziana - przekonywał Majewski vel Ącki w "Poranku" TVN24.

Źródło: TVN24, PAP

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości