TVN24 | Polska

21. urodziny telewizji TVN24

TVN24 | Polska

Autor:
JZ//now
Źródło:
TVN24
21. urodziny telewizji TVN24
21. urodziny telewizji TVN24TVN24
wideo 2/21
TVN2421. urodziny telewizji TVN24

Od 21 lat telewizja TVN24 przekazuje najważniejsze informacje całą dobę, siedem dni w tygodniu. Dziennikarze TVN24 zawsze są tam, gdzie dzieją się rzeczy ważne, w centrum wydarzeń i zawsze podają zweryfikowane informacje. Pierwszy serwis informacyjny, wyemitowany 9 sierpnia 2001 roku, poprowadziła Anita Werner.

Dokładnie 21 lat temu w południe na antenie TVN24 został wyemitowany pierwszy serwis informacyjny, który poprowadziła Anita Werner. - Wtedy nie przypuszczałam, jak ważny będzie to moment dla mnie osobiście i że w tamtej chwili zaczynała się moja wielka zawodowa przygoda - opowiadała Werner w ubiegłym roku, kiedy stacja obchodziła swoje 20-lecie.

21 lat temu na antenie TVN24 został wyemitowany pierwszy serwis informacyjnyTVN24

"Wymyśliliśmy pewien koncept"

TVN24 był pierwszym w Europie Środkowo-Wschodniej całodobowym kanałem informacyjny. - Wymyśliliśmy pewien koncept działania stacji informacyjnej na polskim rynku. TVN24 powstał dzięki wizjonerstwu samych założycieli, którzy uwierzyli, że tego typu przedsięwzięcie jest potrzebne, ale także dzięki temu, że przez te lata wiele setek dziennikarzy wkładało w tę stację tak bardzo dużo wysiłku - mówił Michał Samul, redaktor naczelny stacji, z okazji jej 20-lecia w ubiegłym roku.

To w TVN24 rozbłysły takie osobowości jak śp. Grzegorz Miecugow, Justyna Pochanke, Anita Werner, Andrzej Morozowski, Małgorzata Łaszcz, Marta Kuligowska, Piotr Marciniak, Maciej Knapik czy Brygida Grysiak i Anna Jędrzejowska.

Studio TVN24TVN24

To, co widać na antenie, to wysiłek setek osób - reporterów, korespondentów zagranicznych, redaktorów, pracowników oddziałów lokalnych, wydawców, montażystów, ekip technicznych oraz osób od makijażu.

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:JZ//now

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości