15-latka zaginęła w drodze do szkoły

Aktualizacja:
Trwają poszukiwania zaginionej 15-latki
Trwają poszukiwania zaginionej 15-latki
TVN24
TVN24Trwają poszukiwania zaginionej 15-latki

Lubelscy policjanci wciąż poszukują zaginionej Karoliny. Dziewczyna we wtorek rano wyjechała rowerem do szkoły, ale tam nie dotarła. Od tamtej pory rodzina nie otrzymała od niej żadnych wieści.

15-letnia Karolina, mieszkanka Góry Puławskiej, do tej pory nie wróciła do domu. - Wyjechała we wtorek rano do szkoły rowerem, ale do szkoły nie dotarła. Do tej pory nie wróciła do domu ani nie nawiązała kontaktu z rodziną – poinformowała w środę Renata Laszczka-Rusek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Policja sprawdza wszystkie miejsca, gdzie dziewczynka mogła się udać, kontaktuje się ze znajomymi zaginionej. Funkcjonariusze przeszukują Puławy i okolice. Jak mówią funkcjonariusze, dotąd nie zbliżyli się do ustalenia miejsca przebywania dziewczyny.

Nie sprawiała kłopotów wychowawczych

O zaginięciu Karoliny powiadomili jej rodzice późnym wieczorem. Jak twierdzą, nigdy nie sprawiała kłopotów wychowawczych, ani nie próbowała uciekać z domu. Dziewczynka ma około 160 cm wzrostu, ciemne, długie włosy. Jest szczupła i nosi aparat na zębach. Policja prosi wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej nastolatki, o kontakt.

mgo

Źródło: TVN24, PAP

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości