Ja nigdy w żadnej partii nie byłam i mnie akurat jest bardzo wygodnie w różnego typu stowarzyszeniach, tam, gdzie ludzie łączą się dla jakiegoś celu - mówiła Agnieszka Ścigaj z klubu PiS. W jej przekonaniu "dwa płuca" Prawa i Sprawiedliwości "to przestrzeń do działania dla osób, które na różne sprawy mają różne poglądy". - Jestem z Mateuszem Morawieckim w jego stowarzyszeniu, byłam członkiem-założycielem, bo jest mi blisko do tego, co Morawiecki prezentuje, jeśli chodzi o rozwój, politykę społeczną, rynku pracy - kontynuowała. Stwierdziła także, że nie jest jej również daleko do tego, co mówi Przemysław Czarnek. - Nie widzę rozłamu, widzę rozkwit - powiedziała.<br/> <br/>Pozostałe tematy rozmowy: <br/>- Zondacrypto i afera na stykach biznesu z polityką<br/>- Ucieczka Zbigniewa Ziobry do USA