Wyprzedzanie na wzniesieniu, zderzenie czterech aut. Sześć osób rannych

22-latek doprowadził do zderzenia czterech aut
Do zdarzenia doszło w powiecie głubczyckim
Źródło zdj. gł.: Opolska policja
Wyprzedzał na wzniesieniu, doprowadził do zderzenia czterech samochodów. Sześć osób trafiło do szpitala.

Do wypadku doszło w sobotę, 9 maja, przed godziną 14 na drodze powiatowej między miejscowościami Bogdanowice a Bogdanowice Kolonia.

"Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów ruchu drogowego wynika, że kierujący pojazdem marki BMW 22-letni obywatel Turcji, doprowadził do zdarzenia z trzema innymi pojazdami" - informuje opolska policja.

Do wypadku doszło na drodze między miejscowościami Bogdanowice a Bogdanowice Kolonia
Do wypadku doszło na drodze między miejscowościami Bogdanowice a Bogdanowice Kolonia
Źródło zdjęcia: Opolska policja

Według funkcjonariuszy, kierowca zaczął wyprzedzać na wzniesieniu, po czym zderzył się z jadącym z naprzeciwka Audi oraz dwoma innymi samochodami jadącymi prawidłowo swoim pasem.

Sześć osób trafiło do szpitala

Łącznie w zdarzeniu brały udział cztery pojazdy, którymi podróżowało dziewięć osób. Sześć zostało przetransportowanych do szpitali.

Cztery auta zderzyły się pod Bogdanowicami
Cztery auta zderzyły się pod Bogdanowicami
Źródło zdjęcia: opolska policja

Głubczyccy policjanci pracują nad wyjaśnieniem okoliczności oraz przyczyn tego zdarzenia.

Źródło: tvn24.pl
Czytaj także: