Źródło zdj. gł.: KMP w Elblągu
Na nagraniu opublikowanym przez policję widać, jak 17-latek na hulajnodze z dużą prędkością wjeżdża na pasy i uderza w niego nadjeżdżający samochód.
- Kierujący potrącił go, ale na szczęście na potłuczeniach się skończyło - podał nadkomisarz Krzysztof Nowacki z Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.
Źródło zdjęcia: Komenda Miejska Policji w Elblągu
Policjanci ukarali 17-latka dwoma mandatami w wysokości 1,5 tysiąca złotych za spowodowanie kolizji oraz 500-złotowym za brak uprawnień do kierowania hulajnogą, gdyż nie posiadał karty rowerowej.
- Rodzice zobowiązali się do pokrycia szkody w aucie - dodał policjant.
Do zdarzenia doszło na przejściu dla pieszych na ulicy Sienkiewicza w Elblągu.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ:
Źródło: tvn24.pl