Najnowsze

WOŚP 2022. Pieczątka burmistrza i koszulka z życzeniami Lewandowskiego od Pana Torpedy

Najnowsze

Autor:
asty
Źródło:
TVN24
Jerzy Owsiak zaprasza do wzięcia udziału w 30. Finale WOŚP
Jerzy Owsiak zaprasza do wzięcia udziału w 30. Finale WOŚPWOŚP
wideo 2/4
WOŚPJerzy Owsiak zaprasza do wzięcia udziału w 30. Finale WOŚP

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w najbliższą niedzielę. Na aukcje Orkiestry trafiły wyjątkowe przedmioty od Pana Torpedy – pamiątkowa pieczątka burmistrza Bielan i koszulka reprezentacji Polski z życzeniami Roberta Lewandowskiego.

30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rusza już w najbliższą niedzielę. Środki zebrane w tym roku przez WOŚP zostaną przeznaczone na zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Kolejny rok TVN Grupa Discovery jest gospodarzem Orkiestry: przez cały dzień w TVN, TTV, TVN24 oraz w serwisie Player, będzie można oglądać to, co się dzieje w ramach Finału.

Pan Torpeda przekazuje przedmioty na WOŚP

WOŚP to nie tylko zbiórki do kolorowych puszek w całej Polsce, ale także wyjątkowe aukcje internetowe. Jedną z nich założył 7-letni Natan z Sosnowca, który w internecie znany jest jako Pan Torpeda.

"W podziękowaniu za wsparcie od państwa przez cały okres choroby, Pan Torpeda wspiera WOŚP i razem z przyjacielem panem burmistrzem Grzegorzem Pietruczukiem przekazuje na licytację swoją pamiątkową pieczątkę burmistrza Bielan" – przekazała na Twitterze Marta Witecka, ciocia chłopca.

"Walcząc z drugą wznową Neuroblastomy i przerzutem do mózgu w kwietniu 2021 Pan Torpeda dostał od Michała Kołodziejczyka oficjalną koszulkę reprezentacji Polski z życzeniami Roberta Lewandowskiego. Dziś przekazujemy ją dla WOŚP z pomocą burmistrza Grzegorza Pietruczuka" – dodała Witecka.

WOŚP zagra po raz trzydziesty

Finał WOŚP to jednodniowa zbiórka publiczna, organizowana przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

W ciągu 29 finałów WOŚP zebrano i wydano na wsparcie polskiej medycyny ponad 1,5 miliarda złotych. Dzięki zbiórce udało się kupić ponad 67 300 urządzeń.

30. Finał WOŚP, pod hasłem "Przejrzyj na oczy", zagra 30 stycznia 2022 roku. Pieniądze będą zbierane na sprzęt, który ma zapewnić najwyższe standardy diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Autor:asty

Źródło: TVN24

Pozostałe wiadomości