Tramwaj pchał auto kilkadziesiąt metrów

TVN24

Aktualizacja:
TVN24, fot. internautaTramwaj pchał auto przez kilkadziesiąt metrów

Nieopodal poznańskiego cmentarza na Miłostowie auto wjechało pod tramwaj. - Tworzą się gigantyczne korki i nie jeżdżą tramwaje – informował na platformę Kontakt TVN24 jeden z internautów.

Do wypadku doszło po tym, jak kierująca czerwonym fiatem kobieta skręcając nie zauważyła, że z jej lewej strony nadjeżdża tramwaj. Tramwaj nie był w stanie wyhamować i – jak mówią policjanci - przesunął samochód kilkadziesiąt metrów po torach.

W samochodzie – oprócz kierowcy – jechały jeszcze dwie osoby (w tym kilkuletnie dziecko w foteliku). Wszyscy trafili do szpitala. Jak mówią lekarze, ich stan jest stabilny.

Na obwodnicy Wyszkowa w kierunku Białegostoku w rowie leży tir (fot. internauta) internauta

Do wypadku doszło na skrzyżowaniu ulicy Warszawskiej z Mogileńską. To jedna z głównych dróg prowadzących do największego w Poznaniu cmentarza na Miłostowie. Zderzenie auta z tramwajem spowodowało korki oraz wstrzymanie ruchu tramwajów. Po godzinie odblokowano tory.

Wypadki na drogach

Internauci informują też o innych wypadkach: na obwodnicy Wyszkowa w kierunku Białegostoku w rowie leży tir; na drodze Warszawa-Lublin doszło do wypadku w miejscowości Gończyce; na drodze krajowej nr 15 nieopodal Torunia w kierunku Olsztyna był ok. 5 km korek z powodu wypadku (tu ruch już przebiega sprawnie).

Od internautów wiemy także o zderzeniu kilku aut na obwodnicy Gdańska, kolejnym na A4 przy zjeździe na Murcki oraz o wykolejonym tramwaju na ul. Przybyszewskiego w Łodzi.

DROGOWSKAZ 24 - NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE Z TWOJEGO REGIONU

Źródło: TVN24, Kontakt TVN24

Źródło zdjęcia głównego: TVN24, fot. internauta